Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Terasos stoginė

Stoginė terasai gali būti puiki papildoma detalė ir labai funkcionalus statinys. Ji ne tik kad apsaugo pačią terasą nuo didelių išorinių pažeidimų, bet ir sukuria jaukesnę atmosferą joje, kuria galite mėgautis ištisus metus. Stoginė gali būti iš anksto suplanuota ir statoma kartu su terasa arba statoma jau įrengtai terasai. Pasirinkimų, kokią stoginę statyti yra be galo daug. Stoginė gali būti medinė, pagaminta iš aliuminio, skardos, stiklo arba polikarbonato. Kiekviena iš medžiagų turi savo privalumų ir trūkumų, todėl apgalvojus, kokios stoginės norite ir kokia bus jos paskirtis, galite išsirinkti geriausią sau variantą.

Stoginė: medžiagų pasirinkimai

Priklausomai nuo norimo rezultato stoginės medžiagos gali būti įvairios. Dažniausiai yra renkamasi skaidrias stoginės dangas, nes taip yra suteikiamas jaukumas ir šviesumas terasoje vienu metu. Stoginė padaryta iš stiklo garantuoja saulės spindulių patekimą į vidų, todėl šiluma terasoje galėsite džiaugtis bet kokiu sezonu. Polikarbonatas yra taip pat vienas dažnesnių stoginės medžiagų pasirinkimų. Jis yra skaidrus, tačiau ne visiškai, todėl privatumas yra garantuotas. Medinė terasos stoginė gali reikalauti daugiau priežiūros, bei yra mažesnis šviesos patekimas, todėl dažniausiai yra renkamasis kombinuotas variantas – medinis karkasas ir skaidri stoginė. Mediena suteikia didesnį natūralumo jausmą ir galima ją lengvai dekoruoti kabančiais augalais. Tokiu būdu savo terasą su stogine paversite jaukiu pabėgimu į gamtą prie namo. 

Nuo ko pradėti stoginės statymą?

Kaip ir kiekvienas statinys, stoginė prasideda nuo idėjos. Atsiradus poreikiui statyti stoginę pirmiausia reikia apgalvoti kaip ji atrodys ir kokios bus jos funkcijos. Stoginė turi būti didesnė nei pati terasa, jei norima uždengti ją visą, tačiau galima ir dalina stoginė, kuri palieka terasos dalį atvirą. Yra daug skirtingų stoginių dizainų, todėl bent minimali idėja, ko norėtumėte, padeda statytojams atrasti palankiausius ir geriausius sprendimus jums. Jeigu žinote, kokias funkcijas tikitės, kad atliks stoginė, galite išsirinkti tam tinkamas medžiagas. Dėl medžiagų stoginei jums patarti gali šios srities specialistai. Jie pagal jūsų norus padės jums išsirinkti geriausią medžiagą terasos stoginei ir patars dėl pačio dizaino sprendimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.