Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Uždarbis studentams internete

diplomų rašymas

diplomų rašymasDalis studentų nuolat ieško įvairių būdų užsidirbti papildomai. Vieni vasaromis darbuojasi užsienyje ar Lietuvoje, kiti griebiasi atsitiktinių darbų. Visa tai yra puiku, tačiau egzistuoja dar įdomesnis būdas užsidirbti papildomų arbatpinigių.

http://www.moksliniaidarbai.lt siūlo galimybę parduoti savo parašytus universitetinius darbus: kursinius, referatus ir kitus mokslinius darbus. Reikia tik įkelti darbus į sistemą ir gauti komisinius kaskart, kai darbas yra nuperkamas. Komisiniai siekia iki 50%, o darbų kainos svyruoja nuo kelių litų iki 30 Lt ir daugiau. Žinoma, iš to nepragyvensi, bet per metus galima uždirbti vienos – dviejų dienų atlyginimą. Tai nėra mažai, juolab, kad įdėti darbus trunkama vos keletą minučių. Kitaip tariant, per kelias minutes uždirbate dienų atlyginimą. Kas dar gali pasiūlyti tokį efektyvumą?

Verta paminėti, kad tai ne tik galimybė uždirbti papildomas pajamas, bet ir prisidėti prie įdomaus projekto. Nevertėtų baimintis dėl galimo plagijavimo skatinimo. Žinoma, teoriškai tokie atvejai yra įmanomi, bet patikrinti darbo unikalumą internete nėra sudėtinga, todėl studentai vis rečiau plagijuoja. Vietoj to, jie tiesiog panaudoja nupirktą darbą savo darbo rašymui. Beje, užsienyje tokio tipo projektai kaip moksliniaidarbai.lt taip pat egzistuoja. Negana to, patiems geriausiems darbams yra suteikiami ISBN numeriai ir jie yra parduodami kaip knygos. Taigi nepamirškime, kad gyvenama informacijos amžiuje, kai stabdyti informacijos plitimą yra tiesiog beprasmiška. Daug prasmingiau yra kurti tikrai kokybiškas informacijos duomenų bazes.

Taigi prisidėk ir tu prie šio projekto ir užsidirbk papildomų pajamų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.