Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vėliavų gamintojai, kuriems svarbiausia – kokybė

vėliava

vėliava

Meilė darbui ir siekis nuolat tobulėti – tai pagrindiniai dalykai, vedantys mus į priekį. Vėliavų gamyba užsiimame ne vienerius metus, todėl nuolat siekiame  žengti koja į koją su naujausiomis spaudos bei gamybos technologijomis. Nors spauda gali pasirodyti kaip gana pastovus verslas, tačiau pastarieji dešimtmečiai pakeitė darbo procesus neatpažįstamai. Suprantame, kad norint išlikti konkurencingais privalome išlaikyti aukščiausią gaminių kokybę, todėl sekame kiekvieną spaudos sektoriaus naujovę ir stengiamės pritaikyti naujausias technologijas.

Mes specializuojamės spausdintų reklaminių vėliavų bei reklaminių banerių gamyboje. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite iš karto įsigyti dalį siūlomų gaminių – Lietuvos Respublikos, Lietuvos miestų, regionines, kitų šalių vėliavas. Ypatingą dėmesį skiriame užsakomiesiems gaminiams, kuriuos spausdiname ant aukštos kokybės tekstinės ir galime pasiūlyti įvairiausius dydžių bei tvirtinimo variantus. Užsakomosios vėliavos gali būti tvirtinamos raišteliais, karabinais, žiedais ar kišene ir raišteliais. Pastarasis tvirtinimo būdas dažniausiai naudojamas kaip gaminys yra maunamas ant stiebo. Karabinai bei žiedai naudojami kai gaminys tvirtinamas prie stiebo. Tai puiki išeitis, kai gaminys yra didesnių matmenų ir spaudžiamas ant storesnio ir sunkesnio audinio. Ypač didelio formato gaminiai savo sudėtingumu tikrai nelenkia mažo formato gaminių. Mažoji spauda – automobilinės, stalinės, dekoratyvinės vėliavėlės. Tokių gaminių gamyboje ypač svarbi spaudos kokybė ir tikslumas, nes net menkiausias dažų išsiliejimas ar netikslumas tampa gerai matomas ir liudija nekokybiškai atliktą darbą. Todėl kiekvieną savo gaminį prieš atiduodant užsakovams atidžiai apžiūrime ir tik įsitikinę, jog kokybė yra nepriekaištinga, perduodame klientui. Mums nesvarbu, ar klientas užsakė vieną gaminį ar užsakymo vertė yra didesnė – visiems užsakymams taikome tą patį kokybės standartą ir neleidžiame sau dirbti nekokybiškai. Mes suprantame, jog mūsų gaminiai atlieka labai svarbią reprezentacinę funkciją kliento kasdienybėje. Tokie proginiai gaminiai, kuriuose klientai atvaizduoja savo prekės ženklo simboliką, pasakoja apie klientų vertybes, prekės ženklo istoriją. Bet kuris verslas ar organizacija gali sutaupyti pirkdama, pavyzdžiui, pigesnį popierių ar šratinukus, tačiau nekokybiška vėliava, kurią nuolat mato jų klientai, konkurentai ir partneriai kenktų jų įvaizdžiui. Todėl tiems, kas kreipiasi į mus, niekada nerekomenduojame taupyti šių gaminių spaudos ir gamybos klausimu ir rinktis ypač pigiai dirbančius konkurentus. Nors mes stengiamės išlaikyti konkurencingą paslaugų kainą, tačiau visada atsiranda verslų, kurie orientuojasi į pigiausios kainos pasiūlymą.

vėliava

Kiekvienas klientas mums svarbus. Verslai, organizacijos, kariuomenė, jūrų laivynas, lenktynininkai, sporto sirgaliai ir komandos, privatūs klientai ir valstybinės įstaigos – visų laukiame www.flagmanas.lt, kur rasite informaciją apie mūsų gaminius ir darbų pavyzdžius. Galime pasiūlyti jums tiek aukščiausios kokybės gaminius, tiek nestandartinius sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.