Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Verslo pardavimas nuo A iki Ž

Parduodamas verslas

Parduodamas verslasJeigu turite verslą, kuris Jums atrodo nebenaudingas, o gal paprasčiausiai nebeturite jėgų užsiimti jo puoselėjimu, tokiu atveju rekomenduojame pagalvoti apie jo pardavimą. Juk galbūt atsiras žmogus, kuris kur kas noriau Jums padės. Parduodamas verslas gali būti puiki investicija į tolimesnius gyvenimo planus.

Tiesa, parduoti verslą bus kur kas paprasčiau, jeigu bendrausite su profesionalais, kurie yra pasiruošę paaiškinti, kaip parduoti greitai ir išlošti iš sandėrio. Kartu su specialistais pavyks parduoti greičiau ir sistemingiau, o tuo pačiu nepadaryti klaidų.

Kodėl parduodate verslą?

Norintysis pirks visada klaus priežasčių, kodėl esamas verslininkas nusprendė parduoti verslą. Naudinga pasiruošti atsakymą ir argumentuoti dėl savo sprendimo. Atsakymas gali pakoreguoti žmonių norą arba nenorą pirkti verslą būtent iš Jūsų. Parduodamas verslas turi turėti priežastį.

Pasiruoškite parduoti

Spontaniškas pardavimas nebus sėkmingas net ir pardavėjui. Svarbiausia suvokti, kad tai gali pareikalauti kur kas daugiau laiko nei galėjote pagalvoti. Kuo daugiau detalių apgalvosite – tuo Jūsų verslo pardavimas bus sėkmingesnis ir tokiu atveju būsite tikras, kad verslo pardavimas Jums išėjo į naudą.

Vertės nustatymas

Parduodamas verslas turi būti įvertinamas objektyvia pinigų suma. Negalima paprasčiausiai susigalvoti kainos. Reikia įvertinti, kokia būtų rinkos kaina ir tokiu atveju svarstyti, ar pardavimas bus naudingas.

Dokumentų paruošimas

Tai vienas nemaloniausių darbų, kurį rekomenduojame padaryti dar tuomet, kai verslas yra Jūsų rankose. Tokiu atveju, kai kas nors susivilios Jūsų pasiūlymu – iškart būsite pasiruošęs pasiūlyti verslą su visais sutvarkytais dokumentais. Kai kuriems pirkėjams labai svarbu greitis.

Pirkėjo paieškos

Vietoj to, kad lauktumėte pirkėjo – pats galite jo ieškoti. Jeigu tam neturite laiko, tokiu atveju rekomenduojame pasisamdyti brokerį, kurio darbas yra padėti susirasti pirkėją, kuris noriai nupirks Jūsų verslą.

Parduoti verslą nebus sunku. Svarbiausia yra tiksliai apgalvoti ar tikrai to norite ir tokiu atveju tvarkingai suformuluoti skelbimą, kad verslą perkantys žmonės tiksliai žinotų ką jie gauna.

Tokiu atveju patenkintos link visos pusės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.