Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vidaus dailylentes būtina montuoti tik su apsauginėmis medžiagomis

Vidaus dailylentes

Vidaus dailylentesĮrenginėjant patalpas daugeliui tenka susidurti su įvairiausiais iššūkiais – tenka rinktis medžiagas pagal patalpų pobūdį, esamus niuansus ir t.t. Tačiau, apdailos metu kiekvienas įrenginėjantis būstą gyventojas turėtų itin kruopščiai peržiūrėti ar tose patalpose nėra kokių nors žalingų faktorių, tokių kaip – puvėsis, pelėsiai, drėgmė ir kt. Tai reiškia, kad visos medžiagos turėtų būti pasirenkamos atsižvelgiant į tokius žalingus niuansus, kurie vėliau gali sukelti įvairias problemas. Vidaus dailylentes reikėtų rinktis būtent pagal atsparumą minėtiems niuansams. Jeigu patalpų įrengimo metu ketinate rinktis būtent dailylentėmis grįstas sienas, tai tokiu atveju pasidomėkite ir drėgmę sugeriančiomis, nuo šalčio izoliuojančiomis bei kitaip sienas apsaugančiomis medžiagomis.

Vidaus dailylentes siūloma rinktis ne pagal mažiausią kainą, bet pagal galimybes apsaugoti sienas nuo galimų nesklandumų.

Kaip jau minėta aukščiau – pelėsis ir puvėsis sienose įsimeta labai dažnai, todėl rinkdamiesi vidaus dailylentes, nepamirškite, kad prieš tai sienas teks dengti kitomis medžiagomis. Tams dažniausiai naudojama speciali plėvelė, sienos gruntuojamos, lyginamos, tinkuojamos, nes tai padeda panaikinti pelėsį ir kitus žalingus faktorius. Tiesa, pelėsis arba puvėsis dažnai atsiranda dėl natūralių sąlygų, tokių kaip kondensatas bei drėgmė. Tad, rinkdamiesi vidaus dailylentes, būtinai pasižiūrėkite į tuos siūlomus produktus, kurie galėtų apsaugoti tiek nuo drėgmės kaupimosi, tiek nuo skersvėjo ir t.t. Žinoma, geriausia būtų prieš tai visas sienas tinkamai paruošti t.y. apsaugoti nuo esamų sąlygų pelėsiui susidaryti.

Visos vidaus dailylentės šiuo metu siūlomos tiek prekybos centruose, tiek ir kitose vietose, tačiau ieškantiems kažkokių specialių apdailos priedų ar medžiagų, reikėtų rinktis internetines parduotuves, nes jose pasirinkimas yra itin didelis, o kainos – vienos mažiausių.

Įprastai vidaus dailylentes siūloma naudoti kartu su kitomis apdailos bei apsauginėmis medžiagomis.

Kas liečia pelėsio ar puvėsio atsiradimą, tai statybininkai dažniausiai rekomenduoja rinktis polistirolo plokštes. Jos yra vos vieno ar poros centimetro storio. Pirmiau uždėkite tas plokštes ir visas sienas izoliuokite nuo drėgmės. Tada liks tik pasirūpinti dailylenčių montavimu. Pabrėžtina, kad šias plokštes dažnai galima rasti ir internetinėse parduotuvėse, o jeigu jas pirksite kartu su vidaus dailylentėmis, tai galbūt pavyks gauti ir specialias nuolaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.