Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vidaus durys gali būti pasirenkamos ir iš pigesnių variantų

durys

Renovuojate namus ir daug dėmesio norite skirti durų pasirinkimui? Jas įsigyti galite internetu arba paprasčiausiai atvykę į atitinkamą parduotuvę ar prekybos centrą. Tačiau, jeigu jus domina pačios mažiausios kainos, tuomet daugiau laiko praleisti reikės būtent elektroninėje erdvėje. Čia nesunku rasti puikius pasiūlymus, kurie padės sutaupyti pinigų atnaujinant namus ir ne tik. Duris įsigyti galite kad ir čia KambarioDurys.lt, bet atminkite, kad ši įmonė siūlo ir kitus, galbūt jums aktualius gaminius.

Minėtoje internetinėje parduotuvėje rasite ne tik labai platų durų pasirinkimą, bet ir kitas apdailos prekės. Ten siūlomos netgi grindjuostės. Jų taip pat yra įvairių rūšių. Galite rasti tiek faneruotas, tiek ir pagamintas iš medžio masyvo. Kaip bebūtų, grįžtant prie durų pasirinkimo, verta vadovautis keliomis taisyklėmis, jeigu norite sutaupyti kuo daugiau pinigų.

Duris turite būti pasirenkamos atsižvelgiant į tai, kam jos bus naudojamos. Tai reiškia, kad pagal jų paskirtį reikėtų rinktis gaminius, o kurie bus skirtingų kategorijų. Lauko įėjimui, be jokios abejonės, reikės skirti didžiausią dėmesį. Durys čia turi būti ne tik tvirtos ir saugios, bet tuo pačiu ir nepraleidžiančios šilumos. Būtent per langus ir duris į lauko erdvę išeina didelis šilumos kiekis. Tad, renkantis lauko duris, būtinai domėkite kaip ir iš ko jos yra pagamintos. Pasidomėkite šilumos laidumu bei kitomis savybėmis. Tada bus aišku ar nurodyta kaina yra adekvati ar ne.

Atminkite, kad už kelias dešimtis eurų jūs galite įsigyti tik standartines duris, kurios vargu ar bus sunkus barjeras vagišiams bei kitiems piktadariams. Jeigu jums reikia tik tvirtų durų, tuomet logiška, kad reikėtų dairytis į brangesnius gaminius.

Kas liečia duris namų kambariams atskirti, tai čia jau viskas yra paprasčiau. Galite rinktis žymiai pigesnius gaminius, nes vis dėlto – čia jau nėra būtinybės žiūrėti į saugumą. Vidaus durys dažniausiai pasirenkamos atsižvelgiant į gamybos medžiagas. Trumpai tariant, nereikėtų vengti tokių durų, kurios pagamintos iš MDF plokščių. Tiesiog tokių gaminių kainos yra žemiausios, o kokybė – visai nebloga. Tai liečia tik vidaus duris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.