Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vingioklinika.lt atsako: kokios 5 odontologinės procedūros yra svarbiausios?

1. Dantų plombavimas. Ši procedūra taikoma dantims, turintiems ėduonies ar ėduonies, gydyti. Jie taip pat gali būti naudojami pažeistiems dantims, turintiems lūžių, taisyti.

Kai pacientas skundžiasi danties skausmu, pirmiausia vingioklinika.lt klinikos odontologas patikrina, ar nėra ertmių ir įtrūkimų. Jie tai daro vizualiai apžiūrėdami dantį ir naudodami rentgeno spindulius. Jei odontologas nustato, kad dantį reikia plombuoti, tada dantį sutvarko.

Nutirpinęs dantį, odontologas dantų grąžtu pašalins sugedusius danties audinius vidiniame dantyje. Tada jie išvalys dantį vandeniu prieš užplombuodami dantį dantų plomba.

2. Dantų protezavimas (vainikėliai). Dantų vainikėliai vingioklinika.lt naudojami dantims, kurie buvo smarkiai pažeisti dėl ėduonies ar sužalojimo, taisyti. Kaip dantų atstatymas, vainikėliai yra beveik vieninteliai dalykai, kurie apsaugo pažeistus dantis nuo ištraukimo. Jie taip pat naudojami kosmetiniams trūkumams ištaisyti.

Paprastai procedūrai atlikti reikia dviejų apsilankymų pas odontologą, nes dauguma vainikėlių turi būti gaminami specialioje dantų technikų laboratorijoje.

3. Dantų šalinimas. Kai sugedęs dantis yra per toli, kad jį būtų galima išgelbėti, bendrasis odontologas jį ištrauks. Kai pažeistas dantis bando prastumti danteną ir jam nepavyksta, odontologas jį pašalina. Odontologas pašalins ir varginantį bei skausmingą protinį dantį, kuris pats neapsisprendžia, nori augti ar ne.

Kaip teigia odontologai specialistai, jei probleminis dantis yra virš dantenos, odontologas jį pašalins atlaisvindamas nuo kaulinio lizdo ir ištraukdamas. Bėdą po dantenomis keliantis dantis ištraukiamas atliekant nedidelę burnos operaciją.

4. Dantų atkūrimas implantais. Geriausias ir patvariausias būdas pakeisti tikrus dantis yra dantų implantai. Dantų implantų įdėjimas apima nedidelę burnos operaciją, kurios metu implantas įdedamas į paciento žandikaulį.

Nors procesas Vingio klinikoje kartais užtrunka kelis mėnesius ir kelias procedūras, dantų implantų įdėjimas pacientui suteikia nuolatinius dirbtinius dantis. Į implantus palaikomi vainikėliai ir protezai veikia kaip tikri dantys.

5. Ortodontinis gydymas. Jeigu dantys yra kreivi, kamuoja sąkandžio problemos, padeda breketai, kapos, plokštelės. Tai ortodontiniai prietaisai, naudojami dantims išdėstyti taip, kad jie būtų estetiški ir lengvai valomi. Jie taip pat naudojami blogiems įkandimams ištaisyti, dėl kurių gali būti sunku valgyti ar kalbėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.