Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Virtuvės interjero kūrimo klaidos

Virtuvės baldai

Virtuvės baldaiKol vieni savo namų erdvė kuriasi patys, tuo tarpu kiti kreipiasi į profesionalus, kadangi tiki, kad jų suteikiamos paslaugos bus kokybiškesnės ir stilingesnės. Ne visi mes turime stiliaus pojūtį, tad nieko keisto, kad kartais tenka kreiptis į profesionalus, kurie gali padėti sukurti tokius namus, kuriuos galėtume vadinti savo pilimi. Virtuvės baldai, įranga, smulkmenos – viskas formuoja valgio ruošimui skirtos patalpos formavimą. Deja, nors internete galima atrasti ir daug informacijos, tačiau žmonės vistiek daro tas klaidas kurdami interjerą. Kadangi patarimai, kas labiausiai tinka virtuvėje – ne visada padeda, tokiu atveju pateikiame klaidas, kurių vengtumėte. Jeigu kuri nors yra Jūsų virtuvėje – siūlome ieškoti išeičių, kaip galima panaikinti.

  1. Klaida – nuspręskite, kokio stiliaus norite. Kuomet pradedamas maišyti klasikinis stilius su moderniu – galutinis rezultatas nebūna toks, kokio tikimasi. Virtuvės baldai taip pat dažnai skiriami pagal tai, kokio stiliaus interjere turėtų būti montuojami. Pirmiausia nuspręskite, koks interjeras bus ir tik tuomet ieškokite Jums labiausiai tinkamų baldų.
  2. Klaida – erdvės neišnaudojimas. Virtuvės gali būti skirtingo dydžio. Priklausomai, kiek daiktų norite sutalpinti ir kokie jie bus – reikia įvertinti erdvės galimybes. Kol vieni patalpą per daug apkrauna, tuo tarpu kiti palieka tuščias sienas.
  3. Klaida – funkcionalumo trūkumas. Net jeigu ir susikursite labai gražius namus – ilgai juose gyventi nepavyks, jei pastarieji nebus patogūs. Tai reiškia, kad visus daiktus bei baldus reikia sudėti taip, kad jiems atrasta vieta labiausiai tiktų.
  4. Klaida – spalvos. Vienoje patalpoje rekomenduojama naudoti tik dvi pagrindines spalvas su jos atspalviais. Kuo daugiau spalvų – tuo didesnis „balaganas“ bus. Nei skoninga, nei gražu.
  5. Klaida – apšvietimo klaidos. Formuojant bet kokią patalpą labai svarbu įvertinti, koks apšvietimas Jums labiausiai tinka. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kad jis būtų gražus, ir į tai, kas neprastėtų regėjimas. Tinkamai pasirinktas apšvietimas gali vizualiai padidinti net ir labai mažą erdvę.
  6. Klaida – ypač didelis stalas. Mintyse daugelis galvoja, kad labai didelis stalas virtuvėje – puikus pasirinkimas, kadangi palengvins maisto gaminimo darbus. Deja, dažniausiai viskas būna atvirkščiai. Didelis stalas trukdo praeiti, toli padėtus daiktus sunku pasiekti. Stalas virtuvėje turi užimti iki 10-ies procentų erdvės.
  7. Klaida – per didelis buitinių prietaisų pasirinkimas. Vėlgi, tai, kad jų turėsite labai daug nereiškia, kad darbus pavyks atlikti lengviau. Svarbiausia yra pasirinkti tokius, kurie tikrai bus naudingi kasdieninėje buityje. Juolab, jeigu gaminate gana retai, tuomet koks tikslas pirkti įrangą, kuri net nebus paliesta.
  8. Klaida – prastas vėdinimas. Nepamirškite, kad virtuvė yra ta patalpa, kurioje nuolatos bus tikras kvapų chaosas. Po tam tikro laiko net virtuvės baldai bus prisigėrę kvapų. Deja, kai kurie jų – nemalonūs (kaip riebalų), tad svarbu įsirengti kokybišką vėdinimo sistema.
  9. Klaida – virtuvėje nepatogu judėti. Net ir tai, kad patalpa yra maža – nereiškia, kad judėjimas joje bus sudėtingas. Svarbiausia, kad viskas būtų suprojektuota kokybiškai.

Tinkamai įrengta virtuvė – puiki vieta gaminti skanų bei sveiką maistą. Svarbiausia yra meilė darbui, o daugiau viskas įmanoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.