Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vis dar populiariausia siuntas pakuoti į vokus ir dėžes

Kadangi mūsų laikai nuolat tobulėja, prekių asortimentas kasdien plečiasi, tad labai svarbu žinoti ir domėtis, kas naujo yra išrasta rinkoje. Žinoma, kiekvieno mūsų poreikiai yra skirtingi ir jeigu esate tas, kuriam gali būti aktualios pakavimo, sandėliavimo ar transportavimo prekės ir joms skirti įrankiai, tai turite susipažinti, kad yra gaminamos ne tik visiems įprastos kartotinės dėžės prekių pakavimui bei saugiam siuntimui ar puikiai pažįstami popieriniai, plastikiniai bei vokai su burbuline plėvele viduje.

Klientams arba prekių gavėjams juk taip pat yra labai svarbu, kaip bus gaunama pristatoma prekė, gaminys ar tam tikras daiktas, kurį Jūs parduodate. Dėmesio parodymu gali tapti jau pats pirmas siuntos gavėjo žvilgsnis, kai jo rankose atsiranda pakuotė. Priklausomai nuo to, į ką pakuojate savo prekes, https://vokucentras.lt gali pasiūlyti pačius patogiausius ir optimaliausios kainos variantus.

Vokai

Kaip jau esame įpratę, jie būna ne tik tie popieriniai, kuriuose siunčiame laiškus, dokumentus ar kitą popierinę medžiagą. Yra specialūs sukurti plastikiniai vokai, vadinami kurjeriniais, kuriuose patogu siųsti nedūžtančius ar lengvai lūžtančius gaminius. Jie gali būti tiek baltos, tiek ir juodos spalvos. Bet https://vokucentras.lt galite įsigyti ir spalvotų vokų, kurie atrodo labai žaismingai ir gali būti pritaikyti pagal Jūsų prekinio ženklo spalvas.

Ką daryti tuomet, kai dokumentų ar popierinių gaminių pluoštas yra didesnis nei įprastai ir netelpa į standartinius vokus? El. parduotuvė https://vokucentras.lt siūlo rinktis specialiai šiai problemai spręsti pritaikytus praplatėjančius vokus.

O norint tvirtumo ir dar didesnio saugumo, galite rinktis kartoninius arba vadinamuosius „Exstra strong” vokus, kurie turi specialią oro apsaugą, nes yra pagaminti iš ypatingai tvirto laminuoto popieriaus, kuris – atsparus tiek smūgiams, tiek įvairiems kelionės metu galimiems pažeidimams bei drėgmei.

Dėžės

Be vokų kitas populiariausias pakavimo variantas – dėžės. Vienos jų gali būti palyginus nedidelio dydžio ir tinkamos pakuoti papuošalus, mažus žaisliukus, suvenyrus pan., kitos gali būti iš karto pritaikomos paštomatams ir tinkamos pagal jų pateiktus išmatavimus, trečios – su specialiais permatomais langeliais arba tiesiog daug kur pramonėje naudojamos greito surinkimo dėžutės. Dar galite rasti ir pvz. specialiai puodelio pakavimui skirtą dėžutę arba puošnesnę, skirtą dovanėlei. Žinoma, asortimente tikrai bus ir visos galimos standartinės įvairių išmatavimų kartoninės dėžės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.