Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Žymūs lietuvių menininkai, kurių paveikslus verta įsigyti

Lietuva, nors ir maža šalis, tačiau gali pasigirti talentingais menininkais, žinomais mūsų šalyje ir užsienyje. Jų paveikslai ir kiti meno kūriniai ne tik puošia namus bei kitas erdves, bet ir laikui bėgant įgyja vis didesnę vertę.

Įvairiapusis menininkas Algis Kriščiūnas

Viena iš įdomiausių asmenybių tarp šiuolaikinių menininkų yra Algis Kriščiūnas. Tai įvairiapusis žmogus, buvęs „Fojė“ muzikinės grupės narys, būgnininkas, fotografas, dailininkas. Algis sako, jog tapytoju buvo dar mokykloje, tačiau tėvai jį atkalbėjo nuo menininko profesijos. Vis tik, bestudijuodamas inžineriją jis suprato, kad negali gyventi be meno. Dabar A. Kriščiūno darbai sulaukė pripažinimo, o išskirtinio stiliaus jo paveikslai keliauja po visą pasaulį.

Dailininko vyraujantis stilius egzistencinis ir humanistinis. Kiekvienas paveikslas tarsi kalba atskirą istoriją. Norint ją suprasti iki galo, reikia pridėti savo asmeninę patirtį ir išgyvenimu. Meno kūriniuose vyrauja įvairios nuotaikos, nuo meilės, kančios iki vilties, šviesos, džiaugsmo, prasmės ar beprasmybės.

Indros Grušaitės paveikslai

I. Grušaitės stilius primena renesansą, tačiau jos personažai daugiausiai fantastiniai. Dailininkė puikiai įvaldžiusi akrilo, lako techniką, jos paveikslai dvelkia paslaptinga tamsa, mįslingais šešėliais ar ypatinga šviesa. Šiame fone kuriamos mistiškos, magiškos būtybės, užkoduojamos smulkios detalės, kurios atsiskleidžia tik žiūrovui pilnai pasinėrus į Indros sukurtą pasaulį ant drobės.

Tapytoja gimė 1964 metais Skuode, 1989 metais baigė Vilniaus dailės akademiją. Nuo 1990 metų ji aktyviai rengia parodas Lietuvoje ir užsienyje.

Edvardas Šeputis

Dailininkas gimė 1986 metais Klaipėdoje. Jis specializuojasi pastatų vidaus ir išorės dekoravime. Taip pat užsiima graffiti, instaliacijų, gatvės objektų kūrimu. Šiuo metu menininkas daugiausiai dirba prie didesnių pastatų, fasadų dekoravimo. E. Šepučio paveikslų reprodukcijų galima įsigyti internetu luxart.club. Tai aukščiausios kokybės spaudiniai ant drobės, kurių kaina priklauso nuo dydžio. Galimi išmatavimai nuo nedidelių paveikslų (70×50) iki didesnių (110×80). Šioje svetainėje internete galima įsigyti ir aukščiau minėtų dailininkų meninių kūrinių – reprodukcijų. Jeigu nurodyti matmenys nėra tinkami namų interjerui, galima užsakyti kitą formatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.