Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Advokatai Vilniuje padeda ir kaltiems, ir nekaltiems

advokatai Vilniuje

advokatai VilniujeAdvokato profesija – itin sudėtinga. Čia reikia ir proto, ir sumanumo, o kartais ir labai šaltų nervų. Advokatai Vilniuje mato ir šilto, ir šalto, nes tokia jų darbo specifika.

Geriausia, aišku, dirbti civilinėse bylose, kurios nagrinėja įvairius ginčus ir nesutarimus tarp žmonių. Baudžiamosiose bylose – avarijų ir kūno sužalojimų bei nužudymų atmosfera yra labai slogi. Čia advokatui reikia išklausyti ilgai trunkančius verksmus ir suskaičiuoti šimtus ašarotų veidų. Toks darbas labai sekina morališkai, nes verkiantys ir nelaimingi žmonės dalį neigiamos energijos perduoda ir nepažįstamiems žmonėms, tarp kurių yra ir advokatai Vilniuje.

Advokatas turi būti labai stiprus žmogus, kad visa tai ištvertų ir liktų ištikimas saviems įsitikinimams. Tikėjimas teisingumu – svarbiausia vertybė, tačiau ar jis nesušlubuoja? Kaip ir kiekvienam tikinčiajam dievu, tikėjimas kartais pasmerkiamas išbandymams. Tą patį patiria ir advokatai, kurie ne kartą savęs klausią, ar tikrai vertėjo šį akivaizdžiai blogą žmogų palikti tinkančios be bausmės? Aplinkybių paprastai būna daug, tačiau į laisvę išeina tikrai kalti dėl įvairių procesinių mažmožių, prokuroro surinktų įkalčių nepakankamumo ir t.t. Morališkai tai iš tiesų vargina.

Advokatas padeda daugiausiai nekaltiems žmonėms. Nors kai kurie galėtų nesutikti su mintimi, kad tokių iš viso yra. Paprastai kaltos būna abi ginčo pusės, tačiau bausmė turėtų būti skiriama neproporcinga. Štai kad ir skyrybų bylose, advokatai dažnai prieina išvados, kad abu partneriai yra kalti dėl suirusios šeimos, pablogėjusios vaikų psichinės būklės ir atmosferos. Bausmė už tai skelbiama vienam iš sutuoktinių, tačiau ir kitas negali labai džiūgauti. Ne vienas advokatas po bylos yra savo ginamiesiems pasakęs tiesiai, ką mano į akis. Dėl to advokatas tampa ir savotišku moralės garantu, nors bausti jis neturi jokios teisės.

Visi advokatai Vilniuje yra savo srities profesionalai. Jie dirba įvairiose bylose, tačiau specializuojasi tam tikroje srityje, pavyzdžiui, skyrybų advokatai, civilinių bylų advokatai, NT srities advokatai, verslo advokatai, viešojo intereso gynėjai, tarptautinių bylų advokatai ir t.t. Toks pasiskirstymas leidžia pasirinkti aukščiausio lygio profesionalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.