Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

AGN automobilių stiklai ir jų keitimas

stiklai

stiklai

Kai prireikia automobilio stiklo keitimo ar remonto, daugelis ieško pagalbos į pažįstamus, svarsto apie tai, kaip tuo pasirūpinti pačiam. Tačiau rinkoje dirba profesionalūs stiklų gamintojai, pardavėjai ir remonto paslaugų teikėjai, kurie tai gali padaryti geriau už visus. AGN automobilių stiklai ir kiti gamintojai dalijasi patarimais, kaip elgtis, kai stikle atsirado nepageidaujamų įtrūkų, įdūžimų ar kitokių stiklo deformacijų.

 

Kada reikėtų keisti?

Daugybė vairuotojų, net ir pastebėję nedidelį įskilimą stikle, vengia stiklo keitimo, Dažniausiai todėl, jog manoma, kad tai ilga, sudėtinga ir brangi procedūra. Brangiausiai kainuoja priekinio automobilio stiklo keitimas. Tačiau kai kuriais atvejais specialistai pataria nelaukti, nes laukimas gali atnešti didelių nelaimių.

 

Įtrūkimas ar nedidelis įskilimas stikle gali atsirasti netikėtai ir nepastebimai. Labai dažnai stiklų keitimas automobiliui reikalingas netgi ne po avarijos, o tiesiog dėl netyčia atsiradusių įtrūkimų. Tarkim, važiuojant keliu į stiklą pataikę iš priekį važiuojančio automobilio pakeltas akmenukas ir stiklas įtrūko.

 

Kai kurie vairuotojai nekreipia į tai dėmesio ir važinėja toliau. Kol vieną dieną įtrūkimas virsta didele problema ir išvagoja visą langą.  Svarbu atminti, kad remontuojant stiklą su mažu įtrūkimu, galima išvengti viso stiklo keitimo.

 

Ar galima pasikeisti patiems?

Žinoma, kad galima. Jeigu norite sutaupyti, galite užsakyti stiklą automobiliui iš patikimo tiekėjo www.agnstiklai.lt ir stiklą pasikeisti patys. Tačiau labai svarbu atminti, kad stiklo tarnavimo laikas priklauso ne tik nuo to, kaip jis pagamintas, bet ir kaip jis yra pakeistas ir pritvirtintas prie rėmo. Ypač tai aktualu tais atvejais, kai reikia keisti priekinį stiklą. Ne kiekvienas vairuotojas savo garaže turi reikiamas priemones ir įrangą, kurią naudoja profesionalai, kad AGN automobilių stiklai būtų pakeisti profesionaliai ir patikimai. Be to, specialistai suteikia ir darbų garantiją.

 

Kaip prižiūrėti?

Kaip ir bet kokio pardavėjo, taip  ir AGN automobilių stiklai tarnauja atitinkamą laiką. Tačiau specialistai pastebi, kad tarnavimo laiką galima prailginti tinkamai prižiūrint automobilio stiklus. Kaip tai padaryti? Automobilio stiklus valyti tik su specialiomis priemonėmis ir tam pritaikytomis šluostėmis. Ant stiklų esančio purvo nevalykite jokiais aštriais ar kietais daiktais. Tai ypač aktualu žiemą, kai vairuotojai, valydami sniegą ir ledą naudoja CD ar kitus tam nepritaikytus daiktus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.