Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Saulės elektrinių namams paraiškos dėl paramos nuo spalio mėnesio

saulės

saulės 

2020 metais saulės elektrinių įrengimui skirta 9 mln. eurų paramos. Ją gali gauti gyventojai, norintys įsirengti saulės elektrinę ant nuosavo namo stogo ar žemės sklypo ar nusipirkti jėgainę elektrinių parke. Įsigijus ją tokiu būdu, savininkas tampa nuotoliniu elektros gamintoju. Sugeneruota energija perduodama elektros tinklams, o paskui susigrąžinama reikiamoje vietoje.

Saulės elektrinės namams dažniausiai montuojamos ant namo stogo. Dalis pagamintos energijos sunaudojama iš karto, kita dalis saugoma tinkluose ir atsiimama, kai elektrinės generuoja mažiau energijos – šaltuoju metų laiku.

Jėgainės montavimas

Saulės elektrinių namams moduliai gali būti montuojami ant šlaitinio stogo, plokščio stogo ar žemės. Jie taip pat gali būti integruoti į stogo dangą. Šis variantas tinkamas, kai namas yra statomas ar keičiama stogo danga. Vienas iš populiariausių sprendimų Lietuvoje, kai saulės moduliai montuojami ant šlaitinio stogo. Stogas išlieka visai nepažeistas. Jėgainė efektyviausia jei stogo šlaitas yra atsuktas į pietus, pietryčius, pietvakarius. Taip pat svarbu, kad modulių neužstotų šešėliai.

Nuo 2020 metų spalio mėnesio jau galima teikti paraiškas dėl saulės elektrinių namams įsirengimo kompensavimo. Kompensacija siekia apie 30 % jėgainės įrengimo sumos. Taigi elektrinių savininkai ne tik sutaupo gaudami paramą iš valstybės, bet ir sumažina oro taršą, o elektros energijos sąnaudos jiems sumažėja apie 3 kartus. Jėgainė su kompensacija atsiperka per 5-7 metus.

Saulės elektrinės namams su „Saulės grąža“

„Saulės grąža“ saulės energetikos įmonė, įrengusi daugiau kaip 770 jėgainių Lietuvoje ir užsienyje. Įmonė bendradarbiauja tik su laiko patikrintais partneriais, todėl naudojama įranga yra pačios aukščiausios kokybės. Taip pat išlaikomas geriausias kainos ir kokybės santykis.

„Saulės grąža“ specialistai pakonsultuot dėl paraiškos paramai gauti, nes dažniausia kompensacijos negavimo priežastis būna neteisingai užpildyti dokumentai. Konsultantai taip pat padės išsirinkti optimaliausią įrangą, kliento poreikius labiausiai atitinkančius saulės modulius. Po sutarties pasirašymo, saulės elektrinės namams įrengiamos per 1-5 mėnesius, o patys rangos montavimo darbai užtrunka vos kelias dienas.

Taigi, su „Saulės grąža“ komanda gaukite kompensaciją saulės elektrinei, kokybiškai įsirenkite ją už patrauklią kainą ir galėsite džiaugtis, sutaupydami elektrai bei sumažindami šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.