Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Akinių rėmeliai: dydžio, formos ir spalvos pasirinkimas

akiniu remeliai

Stilingi ir praktiški akinių rėmeliai – tai išskirtinis aksesuaras ir komfortiška regos gerinimo priemonė. Tiesa, esant milžiniškai rėmelių pasiūlai, išsirinkti konkrečiai jums tinkantį gaminį nėra taip paprasta – tarpusavyje rėmeliai skiriasi savo forma, dydžiu, spalvomis, gamybinėmis medžiagomis ir gamybos technologijoms. Optikos salono darbuotojai teigia, kad renkantis akinius, būtina įvertinti savo veido formą, aprangos stilių ir spalvinį tipą.akiniu remeliai

Svarbiausia – patogumas

Nors akinių mados keičiasi gana greitai, stilistai pataria jų nesivaikyti. Rėmeliai turi derėti prie veido, odos, plaukų ir akių spalvos. Be to, tinkamai parinktas modelis padės išryškinti gražiausius veido bruožus. Kitaip sakant, tai, kas madinga, gali ir nederėti prie individualaus pirkėjo stiliaus. Žinoma, negalima paneigti ir gamintojo svarbos – visais atvejais rekomenduojame rinktis žinomo vardo prekes, kurios užtikrins maksimalią kokybę ir ilgaamžį naudojimą. Iš kitos pusės, nepamirškite, kad akiniai visų pirma yra regos gerinimo priemonė, todėl tuo atveju, jei ketinate nešioti juos nuolatos, privalote įvertinti konkretaus modelio patogumą – akinių rėmeliai negali spausti nosies ar smilkinių, neturi smukti nuo veido ar kelti diskomforto.

Forma ir dydis

Rinkdamiesi akinius vadovaukitės atvirkštinio principo taisykle – rėmeliai turi būti atvirkščiai proporcingi jūsų veido formai, pvz., jei jūsų veidas kvadrato formos, rinkitės apvalių formų rėmelius. Šiuo atžvilgiu idealiu laikomas ovalus veidas, kuriam, kaip teigia stilistai, tinka visų formų rėmeliai. Renkantis akinius, būtina atsižvelgti į jų dydį. Viršutinė rėmelių linija turėtų sutapti su antakių linija. Venkite modelių, kurie antakius uždengia. Apskritai, akiniai turi atitikti jūsų veido dydį ir kūno sudėjimą. Smulkesnio sudėjimo žmonėms rekomenduojami mažesnio dydžio rėmeliai, stambesnio sudėjimo – masyvesni gaminiai. Renkantis akinius svarbu ir asmenybės bruožai, gyvenimo būdas, pomėgiai ir t. t. Kitaip sakant, priklausomai nuo individualių poreikių, akiniai gali suteikti elegancijos ir solidumo arba, priešingai, – tapti vėjavaikiškumo ir žaismingumo simboliu.

Spalvinis tipas

Optikos salono darbuotojai siūlo įvertinti ir savo spalvinį tipą. Bendrąja prasme pagal plaukų ir odos spalvą visi žmonės skirstomi į du spalvinius tipus: šiltąjį ir šaltąjį. Šiltoji tipo žmonės turi tamsesnę arba persikų atspalvio odą, šviesius, auksinius, šviesiai rudus arba raudonus plaukus. Šaltajam tipui priskiriami itin šviesios (rausvo arba melsvo atspalvio) odos žmonės, kurių plaukai yra pelenų spalvos, tamsiai rudi arba juodi. Šio spalvinio tipo pirkėjams rekomenduojami šaltų ir ryškių spalvų rėmeliai, pvz., mėlynos, juodos, šaltai rožinės, melsvai žalios ir kitų spalvų atspalviai. Šiltojo tipo pirkėjams labiau tinka švelnių ir pastelinių spalvų rėmeliai: rausvos, smėlinės, rusvai žalios, oranžinės spalvos gaminai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.