Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Akumuliatorinis suktuvas. Pirkti ar laukti akcijos?

akumuliatorinis suktuvas

akumuliatorinis suktuvasAkumuliatoriniai suktuvai yra ergonomiški ir patogūs darbo įrankiai, kuriems nereikia elektros šaltinio ir laido, todėl darbas jų dėka tampa dar malonesnis ir lengviau atliekamas. Kiekvieno meistro dirbtuvėse turi būti šis įrankis, kadangi jis yra nepakeičiamas bet kokiuose statybos ir remonto darbuose. Jeigu dar neturite akumuliatorinio suktuvo ir norėtųsi kuo daugiau sutaupyti, turbūt pirmiausiai reikėtų išsirinkti suktuvo tipą, funkcijas, ir optimalią kainą, kuria galėtumėte įsigyti šį įrankį. Taip pat pagalvoti verta, ar norite šį įrankį įsigyti su akcija, o gal tiesiog pirkti gero gamintojo įrankį kokybę atitinkančia kaina?

Pirmiausiai verta pagalvoti apie gamintoją. Pasidomėkite įvairiais elektrinių įrankių gamintojais ir rinkitės patikimą bei pripažintą įmonę.  Nuo to priklausys įrankio tvirtumas ir akumuliatorinio suktuvo tarnavimo laikas. Žinoma, susidėvėjusią bateriją visada galima lengvai pakeisti, tačiau juk nesinorėtų to daryti kas kiekvienus metus.

Jeigu pirmą kartą renkatės akumuliatorinį suktuvą, nepamirškite ir baterijos tipo, kuris ne tik atsakingas už akumuliatoriaus gyvavimo laiką, bet ir įrankio veikimo principą. Štai, ličio baterijomis dirbantis suktuvas geriau tinka darbininkams, kurie žada suktuvą naudoti ilgą laiko tarpą ir intensyviai. Taip pat ličio akumuliatorius galima papildomai įkrauti šiems net iki galo neišsikrovus, o su nikelio baterijomis pagaminti suktuvai gali būti vėl pakraunami tik akumuliatoriui visiškai išsekus. Dar svarbu paminėti, jog nikelio akumuliatorius iki visiško išsikrovimo dirbs vis labiau silpnėjančia galia, o suktuvai, pritaikyti ličio baterijomis dirbs vienodu galingumu iki pat išsikrovimo. Todėl geriausias darbas garantuotas naudojantis ličio suktuvais.

Atėjome prie svarbiausio momento – kainos. Akumuliatoriniai suktuvai savo kaina skiriasi ne tik funkcijomis ar baterijos tipu, bet ir tuo, ar jie parduodami su akcija. Žinia, tam tikrose parduotuvėse galima rasti net ir pačių geriausių gamintojų akumuliatorių suktuvų su ypatingomis nuolaidomis.

Akcijos metu parduotuvėse akumuliatorinis suktuvas kaina gali pranokti standartinėmis kainomis parduodamus suktuvus. Tai, kiek sumokėsite už šį įrankį, priklauso ir nuo gamintojo, ir nuo baterijos tipo, naudojamo įrenginyje, taip pat ir nuo įrankio galingumo bei funkcijų.

Žinoma, jeigu suktuvas jums reikalingas nedelsiant, nes laukia svarbūs remonto ar statybų darbai, geriau pirkti net ir šiek tiek brangesnį, gero ir patikimo gamintojo suktuvą. Nusivylę, jog nėra skelbiama nuolaida šiems įrankiams, nedarykite klaidos ir nepirkite pigiausio suktuvo, nes taupus moka du kartus – šis greitai suges ir nebetarnaus.

Taigi, jei jums reikalingas akumuliatorinis suktuvas kaina, kuri nenuskriaustų jūsų piniginės, ieškokite gerų gamintojų įrankių su akcija, tačiau neradę suktuvų akcijos, venkite pigių ir nepatikimų gamintojų įrankių. Juk jūsų tikslas – įsigyti ilgai tarnausiantį ir galingą prietaisą visiems remonto darbams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.