Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Akmens vatos privalumai

akmens vata

akmens vataHidroponinė sodininkystė yra būdas augintojams tapti kūrybingiems. Turint tiek daug skirtingų auginimo terpių rūšių, turinčių savo privalumų, tikrai yra augimo terpė kiekvienam. kokoso riešutas, perlitas ir molio akmenukai yra substratai be purvo, kuriuos paprastai naudoja hidroponinių augalų augintojai. Kita terpė, kuri lengvai tampa viena populiariausių, yra akmens vata.

Akmens vata kaip auganti terpė

Akmens vata kaip auginimo terpė yra žmogaus sukurtas mineralinis pluoštas. Jis sukurtas iš uolienos, kuri buvo lydyta ir verpiama, kol ji tapo pluoštu panašus į stiklo pluoštą. Tada šie pluoštai sutankinami ir formuojami į plokštes arba į mažesnius kubelius. Jie lengvai skyla ir dažnai naudojami tiesiai nuo sodinuko. Skaldydami akmens vatos plokštes ar kubelius, būtinai dėvėkite veido apsaugą, nes tai yra mažas pluoštas, kurį naudojate, ir jūs rizikuojate praryti dulkes. Akmens vata nėra natūrali medžiaga, todėl nėra biologiškai skaidoma.

Akmens vatos pranašumai

Akmens vata yra populiarus hidroponinis substratas, nes jis teikia daug svarbių privalumų, reikalingų norint sodinti sodą be purvo. Akmens vata yra ypač sulaikanti drėgmę. Tai taip pat suteikia didelę aeraciją, leidžiančią jūsų augalų šaknų sistemoms gauti reikiamą deguonies kiekį.

Akmens vata taip pat yra patogus pasirinkimas augintojams, nes ji taip lengvai skyla, kad galite pritaikyti dydžius pagal savo poreikius. Visą auginimo ciklą galite būti tikri, kad jūsų akmens vatos substratas bėgant laikui nesugrius ir nesugrius. Jis sustiprės ir toliau tinkamai sulaikys vandenį. Tai svarbu atkreipti dėmesį, nes susirūpinimą kelia tai, kad suyrančios medžiagos užkimš jūsų sistemos komponentus.

Į visus šiuos privalumus svarbu atsižvelgti, renkantis auginimo terpę. Dėl patikimumo ir patogumo Akmens vata yra puiki auginimo terpė, kurią galima nuosekliai naudoti nuo dauginimo iki derliaus nuėmimo.

Sužinokite daugiau apie akmens vatos gaminių tipus, kuriuos galite rasti internete arba vietinėje sodų parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.