Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Antros pusės paieškos: dievo dovana ir sistemingos paieškos?

flirtai

flirtaiDaugelis mūsų galvodami apie antrą pusę giliai atsidūsta, kadangi niekas nenori būti vienas. Visgi, tuo pačiu mes esame labai išrankūs, kadangi dažnai antrai pusei turime labai daug aukštų kriterijų. Rasti tinkamą partnerį savo rate dažnai sunku. Ypač tokiu atveju, jeigu visi artimiausi draugai jau su gyvenimo partneriais, tad rate nesikeičia žmonės. Flirtai, dažnai gyvenimą padarantys kur kas gražesniu, pamirštami ir žmogus susitaiko su tuo, kad jam tenka gyventi vienam. Tačiau ar tikrai? Juolab, šiuolaikinėje visuomenėje vienos nakties nuotykiai tapo įprastas būdas praleisti penktadienį. Greičiausias būdas rasti sekso partnerį? Užsiregistruoti pažinčių puslapiuose”

Susirasti antrą pusę galima net keliais skirtingais būdais. Svarbiausia nepamiršti, kad nesate niekam per prastas arba per prasta. Tiesiog likimo skirtas žmogus vis dar nerado Jūsų.

Internetiniai pažinčių portalai

Įvairiausi pažinčių portalai populiarūs Lietuvoje lygiai taip pat kaip ir populiarūs visame pasaulyje. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tai patogus būdas susirasti antrą pusę. Visgi, kai tokių svetainių pasirinkimas yra toks platus, natūralu, kad kyla klausimas – kuri svetainė geriausia. O jos labai dažnai pasiskirsčiusios pagal tai, kokio tipo žmonės renkasi, ko tikisi iš konkrečios pažinčių platformos. Kol vieniems patinka flirtai, tuo tarpu kiti ieško rimtų santykių ir net svajoja apie šeimą.

Tinkamos platformos pasirinkimas gali būti didelis ir svarbus žingsnis link tikslingų paieškų. Juk tikslas gali būti ne tik rimti santykiai, tačiau ir sekso partneris su kuriuo galėsite leisti nuobodžius rudens vakarus.

Portalų privalumai

Susipažinti ir pradžioje bendrauti internetiniame portale  yra puikus pasirinkimas. Daugeliu atveju net kur kas geresnis nei kad bandymai bendrauti klube arba kavinėje. Kodėl? Išskirsime kelis akivaizdžius pliusus.

  • Internetiniame portale sužinosite labai daug reikalingos ir naudingos informacijos apie žmogų su kuriuos planuojate bendrauti ateityje. Gali būti, kad tam tikri jo įpročiai iškart atveria ertmę santykiuose.
  • Taip pat ne paslaptis, kad išvaizda yra labai svarbu ir nuotraukose galima iš visų pusių detaliai apžiūrėti žmogų.
  • Tai puiki galimybė sutaupyti labai daug laiko, kadangi pirmiausia galite pabendrauti internete ir tik paskui keltis į realų pasaulį. Žinoma, tokiu atveju, jeigu matote, kad susitikti yra verta.

Įdėjus šiek tiek pastangų visi santykiai gali baigtis laimingai. Svarbiausia yra susirasti žmogų, kuris artimas širdžiai… arba lovai!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.