Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ar sužadėtuvių žiedai turi būti brangūs?

sužadėtuvių žiedai
sužadėtuvių žiedai

Artėjant svarbiausiai gyvenimo dienai – piršlyboms, būsimieji jaunikiai keliauja į parduotuves ir ieško įspūdingo grožio žiedo mylimajai. Sužadėtuvių žiedai stebina savo formų, spalvų ir dizaino pasiūla, todėl tinkamo dirbinio paieška kelia gana didelį stresą – o jei nuotakai žiedelis nepatiks? Natūralu, kad didžiausią dėmesį skiriame žiedo kainai. Įprasta manyti, kad sužadėtuvių žiedo vertė turėtų būti lygi dviejų mėnesio vyro algos sumai. Be to, prabanga alsuojantis žiedas atrodo kur kas stilingesnis, patrauklesnis ir tinkamesnis minėtajai progai.

Sužadėtuvių žiedų istorija yra sena kaip pasaulis. Žiedai, simbolizuojantys amžinąją meilę ir amžinąjį pažadą, siejami su senovės Egiptu. Šiandien meilės žiedais puošiasi beveik visos pasaulio tautos. Nors Lietuvoje sužadėtuvių žiedai maunami ant būsimų nuotakų pirštelio, daugelyje valstybių šiais dirbiniais puošiasi abu partneriai. Svarbiausias klausimas – kaip išsirinkti visus mūsų ir mūsų partnerio lūkesčius atitinkantį žiedą? Ar dirbinio kana yra svarbiausias atrankos kriterijus?

Nors sužadėtuvių žiedų kaina daug pasako apie gaminio kokybę, vis dėlto ji neturėtų būti lemiamas atrankos kriterijus. Materialėjančioje visuomenėje vis rečiau prisimename tikrąją šio žiedo prasmę – sužadėtuvių žiedai visų pirma kalba apie amžiną meilę ir pasiryžimą gyvenimą praleisti dviese. Šis žiedas yra mūsų meilės, gerumo ir atsidavimo simbolis. Net ir brangiausias dirbinys bus bevertis, jei dovanosite jį be kilnių intencijų.

Ieškodami sužadėtuvių žiedo, visų pirma įvertinkite kitus merginos papuošalus – ar pirmenybė skiriama aukso ar sidabro dirbiniams? Natūraliems akmenims ar brangakmeniams? O gal mergina nelabai mėgsta papuošalų ir turi jų vos kelis (arba visai neturi)? Tokiu atveju itin prabangus žiedas jai nepatiks. Mergina su juo jausis nejaukiai, be to, jis nederės prie kasdienės jos aprangos. Vertindami žiedą, atsižvelkite į jo praktiškumą – jei žiedelis puošiamas itin dideliu brangakmeniu ar išraiškingomis detalėmis, gali būti, kad žiedas velsis į plaukus, plėšys drabužius ir trukdys kitoms kasdienės veiklos smulkmenoms. Itin prabangus žiedas greičiausiai bus nešiojamas tik retkarčiais, o tai gali kelti sunkumų, jei mergina norės kasdienio papuošalo.

Nepamirškite, kad svarbiau už žiedo dizainą yra jo dydis – jei žiedelis smuks nuo piršto, mergina ji gana greitai pames, jei žiedas spaus, jis kels diskomfortą. Rinkdami žiedą, pagalvokite, ant kurios rankos piršto žiedas bus maunamas, kadangi skirtingų plaštakų pirštai yra nevienodo storio. Jei mergina žiedą ketina nešioti visą gyvenimą, rinkitės gaminį, kurį ateityje bus lengva susiaurinti arba paplatinti. Jei ieškote unikalaus dizaino dirbinio, pasitarkite su juvelyrais – profesionalūs žiedų gamintojai sukurs visus jūsų lūkesčius atitinkantį papuošalą.

Ar žinote kur rasti sužadėtuvių žiedų? Pradėkite ieskoti nuo https://premiere.lt/collections/suzadetuviu-ziedai 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.