Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Rožinis vynas internetu: kaip išsirinkti?

vynas internetu

vynas internetuVynas internetu vertinamas dėl itin didelės gėrimų pasiūlos ir patogių pristatymo sąlygų. Visame pasaulyje didėja vyno pardavimo rodikliai, ypatingas dėmesys skiriamas ilgą laiką paribyje buvusiam rožiniam vynui. Minėtasis gėrimas vertinamas dėl švelnaus skonio ir subtilaus aromato.

Ilgą laiką rožinis vynas buvo suvokiamas kaip raudonojo ir baltojo vyno prastesnės kokybės analogas, geriamas susitikus su draugais neoficialioje aplinkoje. Pastarųjų metų duomenys kalba apie kardinaliai besikeičiančią situaciją – rožinis vynas internetu yra vienas didžiausių lyderių internetinėse prekybos vietose, be to, šios spalvos gėrimas vis dažniau užsakomas ir garsiausiuose pasaulio restoranuose. Vyno gamybos lyderė Prancūzija teigia, kad beveik pusę visų pardavimų sudaro rožiniai vynai. Ypatingas šio gėrimo poreikis jaučiamas karštuoju metų laiku. Akivaizdu, kad rožinis vynas tampa rimtu konkurentu tradiciniams vynams.

Apie rožinio vyno populiarumą buvo pradėta kalbėti daugiau nei prieš penkerius metus, tačiau ilgą laiką šių kalbų nebuvo paisoma. Ne vienerius metus rožinis vynas buvo priskiriamas prastesnės kokybės gėrimų kategorijai. Tai lėmė jo pateikimas ir sezoniškumo ribos. Šiandien fiksuojama visiškai priešinga situacija – rožinis vynas internetu yra vienas dažniausių pasirinkimų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Gamintojai siūlo gana plačią gėrimų pasiūlą, todėl vynas tinka prie įvairių patiekalų ir skirtingų virtuvių pasiūlymų. Be to, rožinis vynas yra puikus sprendimas užkandžiams ir desertams.

Atlikti tyrimai patvirtino, kad rožinis vynas ypatingai vertinamas jaunesnės kartos, t. y. žmonių, kurių amžius neviršija 30-ties. Ši tendencija stebima ne tik Lietuvoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje ir kitose Europos valstybėse. Akivaizdu, kad minėtasis gėrimas siejamas su mados klausimu – didieji prekybos centrai siūlo didėjančią rožinių vynų pasiūlą, šis gėrimas vis dažniau įtraukiamas ir į restoranų, naktinių klubų ir kitų susibūrimo vietų meniu. Manoma, kad rožinis vynas vakarėlių metu vertinamas dėl savo lengvumo, paprastumo ir estetinių savybių (rožinės spalvos gėrimas siejamas su stilingu pasirinkimu). Be to, tai neįpareigojantis vynas, derantis prie įvairių užkandžių.

Rožinio vyno gamyboje pirmauja Italija ir Prancūzija. Vyno gamybai naudojamos raudonųjų vynuogių uogos. Daugiausia dėmesio sulaukia Cabernet Sauvignon, Syrah, Merlot ir Pinot Noir uogų veislės. Vertinant lietuvių įpročius, pirmenybė skiriama kiek sunkesniems rožiniams vynams. Spėjama, kad ši tendencija nulemta mūsų tradicinio požiūrio į vyną. Daugelyje kitų Europos valstybių populiarumo aukštumomis mėgaujasi lengvieji rožiniai vynai. Manoma, kad artimiausiu metu rožinių vynų paklausa tendencingai augs visoje Europoje, formuodama didesnius vyno pardavimo rodiklius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.