Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ar visuomet Omega į sveikatą?

omega 3

omega 3Omega 3, 6 ir 9 dažnai painiojami tarpusavyje. Manoma, kad visi trys stebuklingai skaičiai naudingi širdžiai, akims, odai, nervų sistemai palaikyti, audiniams, riebalų tirpdinimui ir k.t. Vis dėlto, medikai pataria nepiktnaudžiauti sočiosiomis rūgštimis, nes netaisyklingas jų vartojimas, t.y. pasirinkimas neteisingų proporcijų, dažnai žaloja, o ne sveikatina.

Omega 3 žuvų taukai

Žuvų taukai naudingi visiems ir ypač besilaukiančioms. Jose gausu vitamino D. Omega 3 nauda neabejotina. Pirmiausiai šie žuvų taukai mažina cholesterolį, padeda širdies darbui, pagerina atmintį ir teikia visą keleriopą naudą. Omega 3 maiste tinkamo kiekio medžiagų mes negauname. Žinoma, nuolat reikia vartoti alyvuogių aliejų, sėmenis, riešutus ir k.t. Vis dėlto, nustatyta, kad gerųjų sočiųjų riebalų suvartojame dvidešimt kartų mažiau nei prieš šimtą metų. Todėl jas privalu vartoti papildomai.

Omega 3 vartojimas itin paprastas jeigu pasirinkome vartoti patikimo gamintojo ir švarius žuvų taukus. Tiesiog laikytis gamintojo rekomendacijų. Beje, omega 3 kaina yra mažesnė nei visų rūšių žuvų taukų komplekso. Vis dėlto, per didelis omega 6 vartojimas blogina omega 3 įsisavinimą ir gali pakenkti bendrai organizmo savijautai.

Maisto papildas nutukimui gydyti

Omega 9 nauda yra nustatyta kaip organizmo skatinimas deginti nereikalingus riebalus. Taip pat Omega 9 saugo odą, palaiko normalų kraujagyslių sienelių elastingumą. Jo galima rasti alyvuogių ir migdolų aliejuje. Tačiau manoma, kad Omega 9 ir omega 3 netinkamas santykis gali pakenkti.

Tad medikai siūlo naudoti visų trijų rūgščių, t.y omega 3, omega 6 ir Omega 9 santykį, kuris yra 1:4 Omega 3 naudai.

Jeigu dvejojate pasinaudokite omega 3 akcija internete. Žuvų taukai čia nuolat prekiaujami įvairiuose išpardavimuose ir nuolaidų programose. Juolab pirkinį per kelias dienas pristatytas tiesiai prie namų slenksčio.  Yra įvairiausių gamintojų, vaikams duokite be kvapo ir skonio žuvų taukus. Mažieji juos ir taip vartoja nesiraukydami. Suaugusieji turi platesnį pasirinkimų spektrą. Pradedant visagalėmis beskonėmis ir bekvapėmis piliulėmis, baigiant sirupais su tropinių vaisių ir uogų aromatu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.