Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip išrinkti architektą?

Architektai Vilniuje

Architektai VilniujePlanuojate namo statybas, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Pirma, jums reikalinga architektų komanda, kuri padės jums realizuoti savo svajonių namą ant popieriaus, o vėliau jau ant sklypo. Tačiau Lietuvoje, o ypač Vilniuje yra begalės architektų, architektūros studijų, tik ne visi jie yra patikimi ir verti investicijų. Tad kaip pasirinkti gerus architektus? Geriausia rekomendacija yra tą, kai apie ją daug kas šneka. Tačiau kiekvieno skonis yra skirtingas, bet geras architektas turi prisitaikyti prie kiekvieno vizijos. Svarbiausia matyti gerus rezultatus. Bet nereikia niekada nuvertinti jaunų architektų, kurie semiasi žinių iš profesionalų, kadangi jie dažniausiai stengiasi daug labiau nei tie, kurie turi begalės projektų.

Architektai Vilniuje gali pasiūlyti geras idėjas, pritaikomas kiekvieno stiliui. Beje, ieškodami architektų nepameskite galvos dėl jų darbų, jau suprojektuotų pastatų ar namų. Paieškokite atsiliepimų forumuose ar diskusijų svetainėse patys paklauskite rekomendacijų, kadangi net ir po gražiausiais darbai slypi nukentėję klientai. Kai išsirinksite architektus, susitikite su jais, ir išdėstykite jiems savo mintis ir norus, jeigu jie supranta jus iš pirmų lūpų, tuomet jums pasisekė.

Atėję į pirmą pokalbį su architektu visuomet turėkite viziją ar bent vizualų pavyzdį, kaip norite, jog atrodytų jūsų svajonių namai. Juk architektai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kokiame kitame mieste tikrai negali įlįsti į jūsų mintis bei ištraukti tikrą vaizdą. Todėl būkite pasiruošę iš anksto. Atkreipkite dėmesį ne tik, kaip atrodys namas iš išorės, bet ir iš vidaus. Kokios bus erdvės, kiek žmonių gyvens namuose. Viskas turi būti užsakovo apgalvota iki pat smulkmenų.

Nenustebkite, jei architektai Vilniuje klaus apie jūsų gyvenimo stilių bei būdą. Jeigu mėgstate laisve, erdves, minimalizmą architektas siūlys rinktis būtent tokias erdves, kambarių, langų ar durų išdėstymus. Tik svarbu ir patiems užduoti norimus klausimus, kuo daugiau kalbėsite tarpusavyje, tuo geriau vienas kitą suprasite. O tai ir yra svarbiausia kuriant savo namus, kartu su architektu. Taip abu sutaupysite laiką. Po susitikimo su architektu, tereikia laukti projekto brėžinių, juos suderinti, pasirašyti sutartį bei laukti statybos leidimo. O tuomet jau kurti savo namus kartu su architektu ir rangovais.

Taigi, rinkitės architektus, kuriais pasitikėjo daugelis žmonių, bei tais, kurie turi tik gerus atsiliepimus. Tik nepirkite katės maiše, kadangi galite prarasti daug laiko, nervų ir žinoma pinigų

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.