Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Artėja dar vienos šventės: kokios kalėdinės dovanos nustebins Jūsų artimuosius?

kalėdinės dovanos

kalėdinės dovanosArtėjant svarbioms šventėms, daugelis pradedame sukti galvas, kaip nustebinti savo artimuosius. Itin dažnai sunkiu uždaviniu dovanos tampa žiemą, kuomet reikia kažką malonaus ir gražaus padovanoti dideliam būriui artimų žmonių. Jau nuo rudens pabaigos didžiosioms metų šventėms ima ruoštis prekybos centrai, kurie pirmieji ir pasėją tą nemalonų klausimą – kokios kalėdinės dovanos šiemet patiktų mūsų artimiesiems? Žinome, kad kiekvienais metais nupirkti kažką unikalaus ir įsimintino, gana sunku. Todėl dalijamės paprastais patarimais, kaip tinkamai išrinkti dovaną, kuri patiktų brangiam žmogui. Užtikriname, šiais patarimais besivadovaudami kiekviena proga sugalvosite, kaip nustebinti mylimą žmogų.

Svarbiausia – nuoširdumas

Dažnai kalbama, jog didžiosios metų šventės tapo itin komerciškomis ir daugelis kalėdinį džiaugsmą sulygina su dovanų gavimu. Todėl prekybos centruose puikuojasi kalnai dovanų idėjų, kurios, atrodo, tinka kone kiekvienam. Tačiau jei iš tiesų norite nustebinti brangų žmogų, tikrai neverta pirkti bet ko, ką pasiūlo prekybos tinklas. Geriausios dovanos yra tos, kurios rodo, kad apie žmogų šiek tiek pagalvojote ir ta dovana nupirkta tikrai jam. Kaip tai padaryti? Štai keli paprasti būdai.

Galvokite apie pomėgius

Vienas paprasčiausių būdų nustebinti žmogų gražios šventės proga – padovanoti jam kažką, kas jam bus tikrai mielo ir artima. Kiekvienas iš mūsų turime kažkokį hobį ar pomėgį. Dažniausiai su jais susijusios kalėdinės dovanos yra itin malonios. Pagalvokite, gal Jūsų artimasis mėgsta žvejoti, medžioti ar gaminti? Jam patiks nauji medžioklės akiniai, žvejo kėdė ar didelis egzotinių prieskonių rinkinys.

Asmeniškos dovanos

Dar viena dovanų rūšis, kuri visuomet nustebina dovanos gavėją – asmeniškos kalėdinės dovanos. Visuomet dovanos, kurios susijusios su Jumis, labiausiai Jus nustebina ir pamalonina. Tad kodėl nesuteikus tokio džiaugsmo artimam žmogui? Asmeniškos dovanos nebūtinai turi būti raktų pakabukas su žmogaus vardu. Tai gali būti tikrai originali ir graži idėja. Pavyzdžiui, Jūsų artimo žmogaus vardo makaronų gaminys, dailus kolekcinis šaukštelis su inicialais, dekupažu puoštas rėmelis su artimo žmogaus gimimo dienos lapeliu iš kalendoriaus. Be to, asmeninę dovaną galite pagaminti ir pats. Pavyzdžiui, pagaminkite naminės arbatos ar paruoškite savo darbo šokoladą. Gražiai supakuokite, prisekite etiketę su Jūsų artimo žmogaus vardu, ir tai bus dar viena asmeniška ir labai šilta kalėdinė dovana.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.