Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Greitieji kreditai: patogu ir operatyvu

greitieji kreditai

Terminą greitieji kreditai tikrai esame girdėję bene visi. Kalbant paprastai, tai pinigų suma, suteikiama tam tikram laikotarpiui, kurią reikės grąžinti drauge su palūkanomis. Skirtumas nuo įprastų bankuose suteikiamų paskolų yra tas, kad palūkanos imant greitąjį kreditą yra didesnės, o paskolos grąžinimo laikotarpis neretai trumpesnis. Tiesa, sąlygos gali kisti, priklausomai nuo kredito davėjo. Dvi esminės sąlygos:

  • Kredito suma. Paprastai skolinama suma sudaro nuo kelių dešimčių iki keliasdešimties tūkstančių eurų.
  • Kredito grąžinimo laikotarpis. Šis laikotarpis priklauso nuo skolinamos sumos ir jis gali siekti nuo vieno mėnesio iki šešerių metų.

greitieji kreditai

Greitieji kreditai šiandien

Greitieji kreditai mūsų šalyje pasirodė palyginti ne taip ir seniai – prieš kelerius metus. Bet dėl pakankamai nesudėtingos kredito teikimo procedūros jie netruko išpopuliarėti. Vieni greituosius kreditus vertina teigiamai, o kiti gana skeptiški jų atžvilgiu. Jei skolinamasi protingai ir įvertinus savo galimybes grąžinti paskolą, tuomet greitasis kreditas gali tapti tikru išsigelbėjimu, kai skubiai prireikia didesnės pinigų sumos. Bet yra daug pavyzdžių, kuomet pasiskolinęs asmuo tarsi įtraukiamas į užburtą ratą. Taip nutinka tada, kai neįvertinamos kredito grąžinimo galimybės.

Kada iškyla poreikis pasiskolinti?

Greitieji kreditai – tai puikus sprendimas, kai netikėtai prireikia didesnės pinigų sumos, o jos susitaupę neturime. Pavyzdžiui, nutikus nelaimei. Juk nė vienas nesame apsaugoti nuo nelaimių, ligų. Ne paslaptis, kad bankai kreditus teikia ne taip lengvai, procedūra užtrunka ilgai, o ir ne visi paskolą gali gauti. Todėl extra atveju greitieji kreditai tampa tikru išsigelbėjimu.

Dar vienas atvejis, kada greitieji kreditai gali labai padėti, tai darbo vietos praradimas. Tai tampa ypač opia problema, jei darbo užmokestis nebuvo didelis, asmuo nesusitaupė taip vadinamai juodai dienai. O mokesčiai juk nelaukia, išlaidos maistui taip pat neišvengiamos. Ką daryti tokiu atveju? Taigi, ir čia pagelbės greitieji kreditai.

Šie kreditai dar neretai pasirenkami kaip lėšų atostogoms šaltinis. Taupyti mokame ne visi, tad kiekvieną mėnesį atidėti tam tikrą sumą išsvajotoms atostogoms gali būti sudėtinga. Todėl dažnas lietuvis atostogoms skolinasi iš greitųjų kreditų bendrovių. Čia atsiskleidžia dar vienas greitųjų kreditų privalumas – operatyvus jų suteikimas, todėl drąsiai galima rinktis atostogas ir iš paskutinės minutės siūlymų.

Greitieji kreditai paklausūs ir tada, kai atsiranda neplanuoto pirkinio poreikis. Pavyzdžiui, vis genda ir genda Jūsų automobilis. Naujo lyg ir neplanavote įsigyti, neturite tam susitaupę pinigų, tačiau nuolatinės išlaidos automobilio remontui taip pat kaip reikiant tuština piniginę. Tokiu atveju paėmę greitąjį kreditą įsigysite tvarkingą automobilį ir palaipsniui grąžinsite skolintą sumą, o drauge apsaugosite save nuo vis pasikartojančių didelių išlaidų senojo automobilio remontui.

 

Greitieji kreditai internetu

Šiandien vis daugiau mūsų gyvenimo sričių užvaldo internetas, todėl nenuostabu, kad ir paskolą galime gauti internetu. Skolinimosi internetu nauda vis aktyviau suvokiama, todėl greitieji kreditai internetu sparčiai populiarėja. Kokie privalumai skolinantis internetu?

  • Taupote brangų savo laiką! Nusprendę pasiskolinti tam tikrą pinigų sumą Jūs neturėsite niekur eiti ir gaišti savo laiko.
  • Operatyvumas. Jums tereikia internetu užpildyti prašymą ir kredito suteikimas truks tik keliolika minučių.
  • Turite plačias pasirinkimo galimybes. Šiandien rinkoje matome labai daug greituosius kreditus teikiančių bendrovių. Tad imdami kreditą internetu galėsite rinktis tą, kuri pasiūlys geriausias sąlygas konkrečiai Jums. Pagalvokite, kiek užtruktumėte, jei eitumėte į kiekvieną kreditus teikiančią bendrovę tiesioginiam pokalbiui?
  • Patogumas. Kreditą galite paimti būdami bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu, Jūs nebūsite priklausomas nuo vietos ar laiko.

Greitieji kreditai – skolinkitės operatyviai, patogiai ir neleiskite pinigų stygiui koreguoti Jūsų planų ar svajonių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.