Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Automobilinė dujų įranga

automobilinė dujų įranga

automobilinė dujų įrangaKylant benzino kainomis vis daugiau žmonių prabyla apie tai, kad asmeninis automobilis – prabanga. Intensyviai naudojant mašiną, kurui išleidžiama pinigų suma susidaro pakankamai solidi. Galiu patikinti, kad viešojo transporto mėnesio trukmės bilietas be nuolaidų Vilniuje kainuoja kur kas mažiau, nei išleistumėte visą mėnesį važinėdami automobiliu. Tad kyla klausimas, jei galima sutaupyti, kaip tai padaryti?

Šiandien, kai žmogus turi pasirinkimo galimybę, nenuostabu, kad ir automobilio kuro alternatyvų yra ne viena: galima rinktis benziną, dyzeliną ar gamtines dujas. Būtent pastaroji yra pigiausia. Litras dujų šiandien kainuoja 0,46 eur. Palyginus šią kainą su dyzelino (0,96 eur) ar benzino (1,09 eur) matomas ryškus skirtumas, todėl nestebina tai, kad automobilinė dujų įranga tampa vis populiaresne preke autoservisuose.

Ruošiantis pradėti naudoti dujas savo automobilyje natūralu, kad kyla klausimas „Ar saugu važinėti mašina, kurioje sumontuota dujų įranga?“. Specialistai teigia, kad laikantis visų mašinos dujų įrangos eksploatacijos taisyklių ji nekels jokio pavojaus. Automobilinė dujų įranga privalo būti montuojama tinkamai, pagal visus gamintojo keliamus reikalavimus. Taip pat svarbu nepamiršti, kad ir vairuotojas turi žinoti visas saugumo taisykles, kurios padės apsaugoti ne tik kilnojamą turtą, bet ir savo ar kitų automobiliu važiuojančių keleivių gyvybes.

Automobilinė dujų įranga vilioja vairuotojus, nes jai naudojamo kuro kaina maža. Pradėję ieškoti specialisto, kuri galėtų įmontuoti šią įrangą į mūsų automobilį pamato, kad ši paslauga nėra pigi. Automobilinės dujų įrangos montavimo kaina svyruoja nuo 150 iki beveik 1000 eur (kaina labiausiai priklauso nuo įrenginio modelio bei įvairių priedų, kurie skirti patogumui). Priklausomai nuo automobilio kuro sąnaudų bei jo naudojimo dažnumo, automobilinė dujų įranga atsipirks po maždaug vienerių metų.

Bandant sutaupyti, nebūtina kristi stačia galva į galimybę. Pirmiausia reiktų pasidomėti, išsiaiškinti ir palyginti kokybės ir kainos santykį. Nuodugniai įvertinę situaciją bei galimybes galite priimti tinkamą sprendimą, kuris nebus skubotas ir nevers gailėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.