Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Automobilių nuoma: kaip pigiau išsinuomoti automobilį

automobilių nuoma

automobilių nuomaAutomobilių nuoma – tai tokia paslauga, kuria vis dažniau susidomi ir naudojasi Lietuvos gyventojai. Šia paslauga pasinaudoti galima visoje Lietuvoje, yra daugybė tuo užsiimančių įmonių, tad ir kainos pakankamai įvairios. Ypač skiriasi lengvųjų automobilių nuomos kainos, nes jos priklauso nuo pačio automobilio markės, nuo pagaminimo metų, nuo jame sumontuotų detalių ir pan. Neretai įvairioms šventėms žmonės ieško kažko originalaus ir išskirtinio, dažnai tokiu akcentu tampa antikvarinis automobilis. Tad šių automobilių nuoma ganėtinai populiari, vis dėlto nuomos kainos išlieka pakankamai aukštos. Taip pat laikas nuo laiko žmonėms ar netgi įmonės prireikia krovininių automobilių pervežti dideliems daiktams, pavyzdžiui, persikraustant iš vienų patalpų į kitas. Tada, vėlgi, problemą išspręsti padeda automobilių nuoma, o šiuo atveju nuomos kainos bene mažiausios, lyginant su kitų rūšių automobilių nuoma.

Matome, kad gyvenime gali pasitaikyti įvairiausių situacijų, kai automobilių nuoma – tiesiog geriausia išeitis, nors dar nemažai žmonių vengia naudotis šia paslauga, nes baiminasi papildomų išlaidų. Tačiau atsisakyti puikaus sprendimo dėl tokios baimės būtų neprotinga. Geriau pagalvoti, kaip šios paslaugos kainą, kiek įmanoma, sumažinti. Pavyzdžiui, dažniausiai automobilio nuomos kaina labai priklauso nuo laikotarpio, kuriam automobilį išsinuomosite. Juk paslaugą teikiančių įmonių tikslas – turimus automobilius išnuomoti kuo ilgesniam laikui. Todėl, jeigu jį išsinuomosite, pavyzdžiui, metams, vienos dienos nuomos kaina gali sumažėti net keliasdešimt procentų. Taip kartais gali pasisekti sutaupyti apvalią sumelę.

Atkreipkite dėmesį, kad automobilį dažnai pravartu nuomotis iš salono, kuris įsikūręs ne Lietuvos didmiestyje, o kokiame nors rajone ar miestelyje. Tokiu atveju vėlgi galite sutaupyti. Didžiuosiuose miestuose šios paslaugos paklausa yra didžiulė, tad, suprantama, kad nuomos įmonės tuo naudojasi ir nustato didesnes kainas. Mažesniuose miesteliuose nuomos kainos yra mažesnės, tad jūs galite pasinaudoti tuo.

Besirinkdami nuomai automobilį, atminkite, kad senesni automobiliai nuomojami pigiau. Todėl jeigu jums kelionei reikalingas ekonomiškas bei komfortiškas automobilis, tai metais senesnis ar naujesnis praktiškai niekuo nesiskirs, tačiau, pasirinkdami senesnį automobilį, sutaupysite. Žinoma, šiuo patarimu pasinaudosite ne visada. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalingas prabangus išskirtinės išvaizdos automobilis, tai senesni automobiliai jau netiks. Tad daug kas priklauso nuo prioritetų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.