Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Automobilių nuoma nebrangiai ir patogiai

automobilių nuoma

automobilių nuomaKai norime gauti tam tikrą paslaugą, visada atsižvelgiame į du svarbiausius kriterijus: kaina ir patogumas. Visa tai galioja ir besidomintiems automobilių nuoma – turi būti nebrangu ir patogu. Kokybė? Tai apsprendžiama būtent kokio automobilio pageidaujate. Markė ir modelis jau savaime garantuoja tam tikrą kokybę, todėl ji čia nėra pats aktualiausias kriterijus.

Automobilių nuoma nebrangiai

Pirmiausia, reiktų pasidomėti, ką siūlo „privatininkai“ – žmonės, kurie nuomoja savo automobilį. Jų kaina būnant paprastai žemesnė, tačiau jie nesuteikia tiek garantijų, tad mokant daugiau yra aišku, už ką mokama. Miesto mašina Mini Cooper – nuo 20 eurų, Ford Galaxy vienatūris – nuo 30 eurų, Volskwagen Golf universalas – nuo 20 eurų. Čia daug ar mažai?

Lyginant kainas reiktų atkreipti dėmesį į dar du dalykus. Vienas jų yra automobilio pagaminimo metai. Kuo jis senesnis, tuo kaina mažesnė. Norintys važinėti naujausiais automobiliais tikriausiai sutiks ir primokėti už komfortą ir tas visas technologijas, kurios yra sukištos į automobilį. Komfortą? Jei abejojate dėl komforto, paklauskite savęs, kodėl tiek mažai įmonių nuomoja Opel Zafira ar Opel Meriva automobilius. Atsakymas gali priblokšti – juose itin asketiškas valdymas ir nėra labai daug komfortą suteikiančių detalių, lyginant su kitais vokiškais automobiliais, visų pirma su Volkswagen. Antras momentas – papildomos paslaugos. Vieni nuomotojai ima už tai pinigus, kiti – ne. Tokiu būdu už tą pačią kainą gaunate GPS navigaciją, vaikišką kėdutę. Tai malonus priedas, kuriam malonu sutaupyti…

Automobilių nuoma patogiai

Užsieniečiai puikiai žino, ką reiškia nuomotis automobilius Lietuvoje, kur mažai kas kalba sklandžiai angliškai. Dėl to jie labai vertina automatinio užsakymo galimybes. Interneto tinklalapyje pasirenki automobilį, nurodai, iš kur norėsi priimti, kiek dienų reikės, kur grąžinti ir viskas – toliau elektroninė rezervacija. Lietuviai tokio patogumo dar nelabai įvertina, tačiau tai yra be galo svarbu. Patogumas išsinuomoti automobilį – labai vertintina paslaugos dalis. Juk tai greita, paprasta ir nereikia jaudintis dėl pokalbio telefonu su vadybininkais. Tiesa, jei nežinote, kokio automobilio jums reikia, rekomenduojame pasikalbėti su vadybininku, pristatyti bendrais bruožais savo poreikius. Jie iš karto patars, kokį automobilį jums reiktų nuomotis. Kiek yra kartų, kai kelionei išsinuomojamas mažiausias automobilis, o paskui sukama galva, kaip sutalpinti lagaminus?..

Automobilių nuoma – tikrai paprasta ir patogi paslauga. Išbandykite ją dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.