Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Bituminė stogo danga – patrauklus kokybės bei kainos santykis

stogo danga

stogo dangaNaujai statomuose namuose ar kardinalaus remonto metu gali būti skiriami du etapai – dėmesys eksterjerui bei interjerui. Kol dar nereikia sukti galvos dėl sienų spalvos, galima visą dėmesį sutelkti namo išorės puoselėjimui. Tikriausiai sutiksite, jog stogas – viena svarbiausių namo dalių tiek praktiniu, tiek estetiniu požiūriu. Šis ne tik apsaugo šeimininkus bei turtą nuo nemalonių atmosferos reiškinių, bet ir byloja apie jų skonį. Renkantis stogo dangą, galvą tikrai teks pasukti, kadangi variantų yra net keletas. Vienas jų – bituminė stogo danga.

Bituminė stogo danga, lyginant su kitomis alternatyvomis, turi visą eilę nenuginčijamų privalumų.

  • Bituminės čerpės puikiai tinkamos dengti įvairių formų stogus, kadangi bituminės terpės pasižymi lankstumu.
  • Galima rintis iš plačios spalvų paletės (prieinama net iki 50 bituminių čerpių atspalvių), tad net įnoringiausias klientas ras priimtiną variantą.
  • Bituminė stogo danga išlaiko savo eksploatacines spalvas nepaisant kardinalių temperatūros svyravimų (patenkinti būsite tiek karštą vasaros dieną, tiek didžiausio speigo metu).
  • Bituminės čerpės pasižymi geromis šilumos izoliacinėmis savybėmis, tad neteks jaudintis, jog šiluma namus „palieka“ per stogą.
  • Jei siaubą kelia vien mintis apie triukšmą, sukeliamą skardinio stogo, bituminė danga, kuri yra minkšta ir puikiai slopina garsą (pavyzdžiui, lietaus barbenimą) – geras pasirinkimas.
  • Sakoma, jog ugnis yra kur kas baisesnis priešas už vagį, kadangi po pastarojo apsilankymo lieka bent sienos ir stogas. Bituminės čerpės praktiškos ir šiuo atžvilgiu: medžiagos sudėtyje esančios medžiagos yra nedegios, tad galėsite būti garantuoti, jog stogas gaisro židiniu tikrai netaps (aktualu kalbant apie naujametinius fejerverkus ar šildantis kietu kuru).
  • Bituminės stogo dangos saugumas pasireiškia ir kitu aspektu. Pastaroji neįsimagnetina, nekaupia statinio krūvio bei nėra linkusi pritraukti žaibų.
  • Bituminės dangos privalumai pasireiškia ir žiemą: sniegas krenta ne gąsdinančio dydžio nuošliaužomis, galinčiomis net sužeisti, bet, dėl nelygaus paviršiaus, slenka po truputį ir tirpsta.
  • Ši medžiaga nerūdija, tad netenka rūpintis papildomomis medžiagomis (aišku, ir kainuojančiomis papildomai), apaugančiomis nuo šios problemos.

Įvertinus kainą bei kokybę, bituminė stogo danga – vienas optimaliausių variantų šiuolaikinio namo savininkui.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.