Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

blogiausi filmai

Dažniausiai skaitome apie Holivudo žvaigždžių šlovę ir milžiniškus honorarus. Matome juos žygiuojant raudonuoju kilimu arba lipant ant scenos atsiimti apdovanimų. Tačiau, kiekvienais metais rinką pasiekia ir krūva apgailėtinų filmų, kurie atneša milžiniškus nuostolius kino kompanijoms ir gadina reputaciją juose suvaidinusiems aktoriams.

R.I.P.D. (R.I.P.D.)

Biudžetas: $130 mln.

Kino teatrų pajamos: $78 mln.

Filmo idėja buvo pasiskolinta iš Vyrų juodais drabužiais (Men in Black) ir tikėtasi, kad pavyks pakartoti šios serijos sėkmę. Tačiau, ši istorija nieko nesužavėjo, specialieji efektai atrodė netikroviški, o aktorių vaidyba neįtikinama. Filmas tapo didžiule nesėkme tiek kūrėjams, tiek aktoriams. Pasigirsta vis daugiau kalbų, kad Ryan‘o Raynolds‘o karjera kabo ant labai plono siūlelio. Aktorius niekaip negali „prasimušti“ didelio biudžeto filmuose ir atneša milžiniškus nuostolius kino kompanijoms, kurios patiki jo sugebėjimais. Jei R.I.P.D. nėsėkmė Jūsų neįtikino, galime prisiminti Žaliojo žibinto (Green Lantern) nesėkmę.

47 Roninai (47 Ronin)

Biudžetas: $175 mln.

Kino teatrų pajamos: $148 mln.

Panašu, kad Keanu Reeves’o šlovės amžius baigėsi kartu su Matricos (The Matrix) trilogija. Beveik visi vėliau sekę aktoriaus bandymai buvo sutikti su didesniu ar mažesniu nusivylimu. Naujausio filmo istorija paremta Japonijos mitologija, tačiau net ir patys japonai neliko sužavėti šia kino juosta, o filmas šioje šalyje buvo sutiktas neigiamai. Žiūrovų manymu, raganos, magija, milžiniški gyvūnai ir samurajų kovos tiesiog nedera tame pačiame filme. Galima paminėti, kad bent jau milžiniškos filmo dekoracijos atrodė gražiai ir įtikinamai.

Kulka į galvą (Bullet to the Head)

Biudžetas: $55 mln.

Kino teatrų pajamos: $10 mln.

Daugelis kino žiūrovų su nostalgija ir didžiule pagarba prisimena Syllvesterį Stallone ir jo įsimintinus kino vaidmenis, kurie laikomi kino klasika. Tačiau, laikas bėga, o aktoriaus žvaigždė jau baigia spindėti. Sunku patikėti, kad kino studijos vis dar patiki vidutinio dydžio biudžetus šiam veteranui, nes beveik visi pastarieji bandymai baigėsi finansinėmis nesėkmėmis. Ne išimtis ir Kulka į galvą. Samdomas žudikas, keršto istorija, netikėtai atsiradęs porininkas… Visa tai matyta jau šimtus kartų ir kino žiūrovai nebesiveržia į kino teatrus vos tik išgirdę aktoriaus pavardę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.