Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Būstas Lietuvoje vilioja ir emigrantus

Namailietuvoje.lt

Namailietuvoje.ltAuganti ir stiprėjanti nekilnojamojo turto rinka suteikia itin plačias būsto pasirinkimo galimybes. Pirkėjas gali įsigyti savo svajonių namus, keldamas jiems individualius reikalavimus – numatyti ne tik būsto vietą, miestą ar jo mikrorajoną, bet rinktis ir pageidaujamos kvadratūros, išplanavimo butą ar nuosavą namą. Augantį pirkėjų dėmesį skatina ir itin palankios būsto paskolos sąlygos. Šios orientuotos ne tik į šalyje gyvenančius tautiečius, bet ir į emigrantus, svajojančius įsigyti būstą Lietuvoje ir grįžti čia nuolatiniam gyvenimui.

Tobulėjanti nekilnojamojo turto rinka

Vienas svarbiausių nekilnojamojo turto vystytojų siekių – pirkėjui pasiūlyti šiuolaikiškus, racionaliai išplanuotus, patogius ir funkcionalius namus, kuriuose būtų galima mėgautis maksimaliu komfortu ir patogumu. Jei prieš kelias dešimtis metų pirkėjui buvo svarbu turėti stogą virš galvos, šiandien NT projektams keliami itin dideli reikalavimai. Tai reiškia, kad būstai tampa vis patogesni, estetiškesni ir kokybiškesni. Be to, gerėjanti ekonominė situacija užtikrina optimalų būsto kainos ir kokybės santykį, atitinkantį net ir vidutines pajamas gaunančių pirkėjų poreikius.

Būstu Lietuvoje domisi ir emigrantai

Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad pastaraisiais metais sulaukia vis daugiau emigrantų užklausų. Geriau apmokamo darbo ieškantys ir į užsienio šalis išvykę tautiečiai vis dažniau investuoja į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, svajodami čia vieną dieną sugrįžti visam laikui. Minėtuosius poreikius atitinka ir lanksčios, nuolatos gerėjančios būsto paskolos sąlygos emigrantams. Tiesa, atskiros kredito unijos siūlo skirtingas paskolos sąlygas, todėl, siekiant priimti racionaliausią sprendimą, būtina įvertinti visus kreditorių pasiūlymus. Deja, tai padaryti gali būti kur kas sunkiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Didžiausia problema yra tai, kad daugelis emigrantų neturi pakankamai laiko pokalbiams su atskirais kreditoriais ar grįžimui į Lietuvą ir asmeniam susitikimui.

Projektas, orientuotas į emigrantų poreikius

Siekdamas palengvinti emigrantų rūpesčius ir pasiūlyti pirkėjui potencialiai palankias kreditavimo galimybes, projektas namailietuvoje.lt siūlo itin praktišką sprendimą – apsilankę minėtoje svetainėje ir pateikę vieną paraišką išsprendžiate visus savo rūpesčius. Profesionalų komanda jūsų užklausą išsiųs skirtingiems kreditoriams ir jums pateiks visus pasiūlymus, kuriuos galėsite lyginti tarpusavyje, ieškodami konkrečiai jums tinkančio varianto. Kadangi projektas orientuotas į klientų lūkesčius ir neatstovauja jokiai konkrečiai kredito unijai, jūsų apsisprendimas priklausys tik nuo jūsų. Jei pateiktos kreditavimo sąlygos jums nepatiks, galėsite tęsti paieškas savarankiškai, o jei atrasite patrauklų pasiūlymą, kuriuo norėsite pasinaudoti, projekto komanda padės sutvarkyti visus formalumus, gauti norimo dydžio paskolą ir įsigyti svajonių namus Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.