Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

CAT mini ekskavatorių privalumai

Kompaktiški CAT ekskavatoriai tapo labai populiarūs, nes su jais galima kelti, kasti, krauti ir atlikti daug kitų darbų įvairių kaušų ir priedų dėką. Jie geba atlikti reikalingus darbus ankštose erdvėse ir gali būti gabenami iš vienos vietos į kitą. Kodėl mini ekskavatorius vis dažniau tampa geriausiu sprendimu atliekant darbus privačiose statybose, restauruojant ir tiesiant komunikacijas ir kodėl jis geresnis už visus įprastus ekskavatorius?

Trumpai tariant, yra keletas mini ekskavatorių paslaugų pranašumų, susijusių su jų dizaino ypatybėmis:

  • Jie yra kompaktiški. Mažas mini ekskavatorius sveria 2850 kg, todėl gali būti

naudojamas visiškai kitokioms užduotims atlikti, nesvarbu, ar tai būtų darbas uždarose patalpose, darbas statybose ar tranšėjų ir duobių kasimas.

• Jie yra pilnai besisukantys. Galimybė pasukti mini ekskavatoriaus strėlę 360 laipsnių leidžia lengvai atlikti darbus siauromis uždaromis sąlygomis, trumpais atstumais perkelti žemes ar kitas birias medžiagas, taip pat pakrauti sunkvežimius.

• Jie yra vikšriniai. Mini ekskavatoriai yra vikšriniai, o tai leidžia pasiekti didesnį pravažumą ir didesnį stabilumą dirbant ant minkštų gruntų, pylimų, taip pat šlaituose. Toks mini ekskavatorius nepažeis dangos ir net nesugadins esamos vejos, pavyzdžiui, jei norite savo kieme išsikasti baseiną.

• Jie yra daugiafunkciniai. Mini ekskavatorius turi kelis keičiamus kaušus – siaurus ir plačius kasti tranšėjas ir statybvietėse plotams išlyginti. Taip pat galimybė keisti papildomus priedus: hidraulinius plaktukus, grąžtus ir kt. Visa tai praplečia mini ekskavatoriaus taikymo sritį statybose.

  • Mažesnis poveikis aplinkai. Mini ekskavatorius sunaudoja mažiau degalų nei

didesnė kasimo įranga. Taip pat jį galima transportuoti su mažesnėmis transporto priemonėmis. Taip pat skleidžia mažiau triukšmo nei didesni ekskavatoriai, ypač važiuojant šaligatviais ar kitais kietais paviršiais.

Nedidelė technika sėkmingai pakeis dešimtis darbininkų rankiniais kastuvais statant smulkius objektus, žaidimų ir sporto aikšteles, gerinant kiemus, parkus ir privačias valdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.