Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ekspertai pataria: kaip žinoti, ar Jūsų namuose reikalinga rekuperacinė sistema?

Mold-Infested Ceiling in a Bedroom – dangerous and health-damaging

Mold-Infested Ceiling in a Bedroom – dangerous and health-damaging

Centralizuota rekuperacinė sistema – tai šiuo metu vienintelis efektyvus vėdinimo būdas, kuris neturi kitų alternatyvų ir turi net keletą privalumų. Rekuperacinė sistema namuose leidžia be vargo užtikrinti mažiausiai du tikslus.

Pagrindinis jų – tai reguliarus ir nepertraukiamas pakankamas oro srautų užtikrinimas. Jis apima šviežio oro tiekimą į patalpas ir panaudoto oro pašalinimą iš jų. Tačiau tai nėra vienintelis privalumas. Kitas labai svarbus kriterijus – energijos šildymui taupymas ir šildymo kaštų mažinimas. Kaip žinoti, ar jums tai reikalinga?

Jeigu jūsų namas yra naujos statybos arba renovuotas ir yra bent jau B klasės, tai vienareikšmiškai jis yra gana sandarus. Šiuo atveju tikėtina, kad taikydami natūralų vėdinimą, ypatingai šaltuoju metų laiku, jūs neužtikrinate asmeniui rekomenduojamo šviežio oro kiekio. Tikėtina, kad jūsų išlaidos dėl tokio vėdinimo taip pat padidėja, kadangi patalpoms pašildyti iki prieš tai buvusios temperatūros, po vėdinimo jums reikalingas papildomas energijos kiekis.

Be to, ar namuose trūksta vėdinimo mums dažnai duoda žinoti ir pats namas. Vienas pagrindinių faktorių, išduodančių vėdinimo trūkumą, yra drėgmė ant sienų, besikaupiantis kondensatas ant langų, atsirandantis pelėsis. Įvertinus visus šiuos įvardintus aspektus, ekspertai jums atsakys, kad tikriausiai jums reikalinga rekuperacinė sistema. Tačiau prieš parenkant sistemą būtina atlikti išsamius skaičiavimus ir vėdinimo sistemos projektavimą.

Dar vienas iš kriterijų, apie kurį retai kada kalba specialistai – tai alergijos. Tai dažnai laikoma tarsi antraeiliu privalumu, tačiau būtina apie tai kalbėti su klientais. Labai svarbu žinoti, kad rekuperacinėje sistemoje naudojam keičiami filtrai. Jie ne tik neutralizuoja kvapus, bet ir sulaiko kietąsias daleles, žiedadulkes, sporas ir kitus mikroorganizmus. Tokiu būdu oras į namus patenka išvalytas ir užtikrina komfortišką gyvenimą alergijų kamuojamiems žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.