Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Cummins dyzeliniai varikliai – šimtametė sėkmės istorija

Pastaruoju metu itin daug kalbama apie automobilių variklius ir išmetamų teršalų kiekius. Visos pasaulio valstybės ieško būdų, kaip sumažinti šiuos skaičius ir pagerinti situaciją. Vienas geriausių sprendimų – „Cummins“ dyzeliniai varikliai. Šiandien visame pasaulyje vertinami varikliai yra siūlomi ir Lietuvos rinkai. Didelę patirtį turintis gamintojas siūlo rinktis kokybė, patikimumą ir ekonomiškumą.

Apie „Cumins“ variklius

„Cummins“ dyzeliniai varikliai – tai ilgametės tradicijos išpuoselėtos produktas. Įmonė susikūrė jau daugiau kaip prieš šimtą metų, dar 1919 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose. Istorija mena, kad šios kampanijos įkvėpimo tapo Rudolf Diesel – vokietis inžinierius, kuris pirmasis išrado dyzelinius variklius. Būtent jo dėka, amerikietis inžinierius Klessi įkūrė savo gamybos kompaniją ir galiausiai taip pat pasauliui pasiūlė aukštos klasės dyzelinius variklius.

Iš pradžių įmonė gamino variklius, kurie buvo skirti žemės ūkio technikai. Vėliau varikliai buvo skirti jachtoms, laivams, galiausiai sunkvežimiams. „Cummins“ nuo savo veiklos pradžios siūlė kokybė ir patikimumą. Šias savo vertybes gamintojas išlaikė iki šių dienų. Visame pasaulyje žinomi „Cummins“ dyzeliniai varikliai šiandien yra vertinami kaip vienas patikimiausių ir geriausių sprendimų.

Lietuvos rinka taip pat gali mėgautis „Cummins“ variklių kokybe. Baltijos šalyse veikia gamintojo atstovai, kurie suteikia geriausią variklių pasirinkimą ir užtikrina garantiją. Daugiau kaip šimto metų variklių gamybos patirties leidžia klientams pasiūlyti geriausius ir moderniausius sprendimus. Šiandien „Cummins“ varikliai paneigia įvairius dyzeliniams varikliams „klijuojamus“ mitus, netgi tokius, neva šie varikliai yra labiau taršūs. 

Kodėl verta rinktis „Cummins“ variklius?

Automobilio dalys visuomet turi būti patikimos ir atitikti aukščiausius kokybės standartus. Nuo to priklauso transporto priemonės ar technikos tarnavimo laikas, eksploatavimo galimybės ir vairuotojo saugumas. Variklis – ne išimtis. Tai svarbiausia transporto priemonės dalis, todėl jai turi būti skiriamas didžiausias dėmesys. Labai daug priklauso nuo to, koks variklis bus sumontuotas automobilyje. Nuo to priklauso ne tik galingumas, bet ir tarnavimo laikas bei kokybė. Pavyzdžiui, tam tikri varikliai pasižymi jiems būdingomis ligomis. Todėl vairuotojai, rinkdamiesi techniką, visuomet didžiausią dėmesį skiria variklio kokybei.

„Cummins“ dyzeliniai varikliai didžiuojasi aukščiausios kokybės standartų atitikmeniu. Tai ne tik ekonomiški ir netaršūs varikliai, bet ir pagaminti iš geriausių medžiagų. Taip pat tai varikliai, kurie veikia tyliai, todėl vairuoti transporto priemonę su tokiu varikliu tampa tikru malonumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.