Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Viskas ką reikia žinoti apie pusbario kėdes

Šiais laikais kėdėms yra skiriama daug dėmesio. Tai yra ne be reikalo, nes nuo kėdžių gali priklausyti Jūsų interjero grožis. Patogus susėdimas prie stalo yra dar vienas svarbus niuansas, ypač jei kambarys yra mažas ir jums reikia sutalpinti šeimą ir draugus. Vis daugiau naujų savininkų perka pusbario kėdes: jos nėra tokios aukštos, kaip standartinės baro kėdės, tačiau kompaktiškos ir labai patogios naudoti.

Kas yra pusbario kėdės?

Pusbario kėdė tai baldas, tinkantis papuošti valgomojo zoną kartu su baro stalu ar virtuvės sala. Tai yra populiarus variantas, norint įrengti virtuvę šiuolaikiniame bute ar name, ypač jei ji sujungta su svetaine į vieną erdvę.

Pagrindinis pusbario kėdės ir baro kėdės skirtumas yra jos aukštis. Jei klasikinės baro kėdės prisėdimas yra aukštesnis nei 70 cm, tai pusbario kėdės prisėdimo aukštis yra 65 cm. Paprastai toks baldas turi atlošą ir porankius, taip pat yra retkarčiais gali turėti atramą kojoms.

Klasikinė pusbario kėdė tinka tiems, kurie nenori, kad jų virtuvė atrodytų kaip restoranas. Pusbario kėdžių pirkėjas yra žmogus mėgstantis originalius baldus ir norintis pajusti maksimalų komfortą. Jei šeimoje yra pagyvenusių žmonių ir vaikų, tada sėsti ant pusbario kėdės bus lengviau, o tai reiškia, kad tokios kėdės yra patogesnės kasdieniniam naudojimui negu įprastos baro kėdės.

Pusbario kėdžių privalumai?

Toks įdomus baldas tikrai taps bet kurio buto ar namo akcentu: pusbario kėdė atrodo gražiai ir moderniai, be to, turi visą privalumų sąrašą:

• skiriasi padidėjusiu stabilumu, nes yra 20–30 cm žemesnė už analogišką baro kėdę;

• puikiai tinka bet kokiam dizainui. Modernaus stiliaus mėgėjams tinka metalinio karkaso modeliai, skandinaviško ar klasikinio interjero savininkams – mediniai, metaliniai;

• pasižymi lengvumu ir kompaktiškumu, o tai reiškia, kad tai padės sukurti jaukumą bet kokio dydžio erdvėje.

Pusbario kėdės yra tinkamos naudoti kasdien, jos yra patogios, nėra aukštos, komfortiškai galima sėdėti ilgesnį laiką prie barinio stalo.

Pasirinkimo taisyklės ir ypatybės:

Pusbario kėdės tampa vis populiaresnės ir paklausesnės, todėl jų dažnai būna daugumoje šalies baldų parduotuvių. Asortimentas tikrai didelis, todėl pasirinkti nėra lengva.

Pagrindiniai ekspertų patarimai yra šie:

• Iš anksto apgalvokite svarbias dizaino ypatybes. Renkantis pusbario kėdės, patartina, kad būtų patogi sėdimoji dalis su aukštu atlošalu.

• atsižvelkite ne tik į sėdynės aukštį, bet ir į plotį, ypač jei vietos yra nedaug. Tačiau siaurų kėdžių taip pat neverta rinktis, jos neleis savininkui atsipalaiduoti valgant ar bendraujant su šeima;

• pasirinkite medžiagą, iš kurios pagaminta kėdė. Medinės yra jaukiausios, metalinės – patvariausios, plastikinės – lengvos ir pigios.

Atkreipkite dėmesį į kojų konstrukciją. Pačios stabiliausios kėdės turi 4 atramas, tačiau gali būti ir ant vienos atramos kėdė. Tikslią pusbario kėdžių kainą sunku įvardyti: kaina priklauso nuo spalvos, medžiagos ir dizaino ypatybių, prekinio ženklo, šalies kurioje baldas buvo pagamintas. Vienos brangiausių kėdžių bus pagamintos Italijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.