Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Dovanos tėvams nuo jaunųjų: ką sako etiketas?

Dovanos tėvams nuo jaunųjų

Dovanos tėvams nuo jaunųjųVestuvės – nuostabi šventė, tačiau kartu su malonumu dažniausiai ateina ir patys įvairiausi darbeliai, kuriuos atlikti, siekiant gražų vestuvių, kaip ir būtų įprastą. Dovanos tėvams nuo jaunųjų daugeliui atrodo labai įprastos, tad nieko nepadovanoti – lyg ir gėda. Tiesa, reikia įvertinti tai, kad kiekvienas skirtingai suvokia, kokia turi būti dovana. Kol vieni dažniausiai renkasi materialią išraišką, tuo tarpu kiti ieško kažko simbolinio, kas padėtų įprasminti tėvelių pagalbą ruošiantis vestuvėms.

Taigi, kol vieni galvoja, kad dovanoti būtina, tuo tarpu kiti teigia, kad pati šventė jau yra dovana. Kiekvienas asmuo skirtingai suvokia, ką verta dovanoti. Taigi, pirmiausia trumpai supažindinsite su etiketu, o vėliau pabandysime pasiūlyti kelias idėjas, kurios praktiškai lengvai realizuojamos.

Kodėl dovanos tėvams yra tokios svarbios?

Pirmiausia verta paminėti, kad ne visų jaunųjų santykiai su tėvais yra labai geri ir tai bene labiausiai lemia ne visų norą vestuvių proga savo tėveliams dovanoti kokias nors dovanas. Ir tai visiškai suprantama, tad čia jau pačio etiketo svarba paprasčiausiai nublanksta. Jokio skirtumo, ar dovanosite daiktą, ar ne – jeigu nėra noro, tokiu atveju to ir nereikėtų daryti.

Visgi, daugelis sutinka, kad mylint savo tėvelius reikia jiems parodyti savo meilę ir tuo pačiu vestuvių proga padovanoti ką nors gražaus. Kodėl? Paprasčiausiai tėveliai dažniausiai padeda vaikams ruoštis vestuvėms. Finansinė pagalba yra tik vienas iš aspektų. Reikia nepamiršti ir moralinės bei psichologinės pagalbos, kuri daugeliui svarbiausia. O ką dar kalbėti apie patarimus, kurie leis susiprasti ne tik vestuvių planavimo ypatumuose, tačiau tuo pačiu ir gyvenime. Juk keliaujant į šeimyninio gyvenimo taką reikia susipažinti ko galima laukti, o tėvelių patirtis dažniausiai neįkainojama. Štai todėl vaikai dažniausiai ir nori pasakyti savo tėveliams didelį ačiū.

Ką galima ir ko negalima dovanoti?

Dovanos tėvams nuo naujųjų taip pat yra apibrėžiamos tam tikru etiketu, tačiau toli gražu ne visi visada supranta ką pridera dovanoti. Žinoma, toli gražu ne visi tikisi ir nori pataikyti į tą etiketą, kadangi kai kuriems yra svarbiausia, kad dovanėlė būtų praktiška.

Taigi, visada naudingos simbolinės dovanos, kurios gali praėjus ilgiems metams priminti, kokia tai nuostabi šventė. Pavyzdžiui, labai mėgstamos įvairios statulėlės, kurios yra papuoštos graviūra. Joje dažniausiai iškalama data ir kokie nors reikšmingi žodžiai, kurie turi būti sugalvoti iš širdies pačių jaunųjų. Sakysite, kad dovana nepraktiška? Išties, dovanos jauniesiems  tėveliams labai skiriasi. Ir jeigu jauniesiems dažniausiai dovanojamos praktiškos dovanos arba pinigai, tai tėveliams to daryti nerekomenduojama. Paprasčiausiai tai į jaunuosius orientuota šventė ir dovana tėveliams yra tik padėka. O padėkoti simboline dovana yra geriausia ir naudingiausia.

Tai ar dovanoti?..

Kiekvienas asmuo skirtingai supranta vestuvių svarbą. Lygiai taip pat kaip kiekvienas savarankiškai nusprendžia, ar galima ir ar reikia tėveliams ką nors dovanoti vestuvių proga. Mes siūlome rinktis paprasčiausias, ne materialią, tačiau simbolinę verta turinčias dovanas, kurios parodo, kokie tie žmonės jums yra svarbūs ir kaip norisi jiems padėkoti, kad jie yra su jumis.

Dovanos tėvams nuo jaunųjų – gražus gestas. Jį atlikti siūlome ir Jums, kadangi pasakyti tėveliams, kad jie yra svarbūs niekada nėra per vėlu. O padaryti tai per vestuves, meilės dieną – dar gražiau ir dar jausmingiau. Mažiau vertinkite etiketus ir žiūrėkite, kad tėveliai liktų pagerbti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.