Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Dovanų idėjos: ką dovanoti tiems, kurie visko turi?

dovanų idėjosŠiandien vis dažniau esame kamuojami klausimo, ką gi padovanoti žmogui, kuris, atrodo, turi viską? Taip tikrai nėra, kažką dovanoti galima metų metais nepristingant idėjų, tereikia mąstyti netradiciškai. Norint geriau patarti, reikėtų pažinti žmogų, kuriam ketinate dovanoti dovaną. Tačiau egzistuoja ir universalios dovanų idėjos, tinkančios bet kam. Kokios jos?

Originalios rankų darbo dovanos

Kai lentynos lūžte lūžta nuo per daugelį metų sukauptų kiniškų suvenyrų ir statulėlių, norisi kažko unikalaus ir tikro, kas pagaminta su meile ir begaliniu įkvėpimu. Taigi dovanas kurkite patys, ypač jei turite mažutį talentą, pavyzdžiui, tapote ant šilko, užsiimate dekupažu ar kuriate rankų darbo papuošalus. Jei nesate kūrybingas, galite pasidairyti interneto platybėse – surasite elektroninių parduotuvių, prekiaujančių rankų darbo unikaliomis dovanėlėmis. Mėgstantiems rūpintis savo kūnu ir jį puoselėti puiki dovana – rankų darbo kosmetika ir muilai, tik pirmiau reikėtų žinoti žmogaus, kuriam kosmetika bus skirta, odos tipą. Tokios dovanų idėjos yra universalios, nes ekologišką, natūralią kosmetiką trokšta išbandyti daugelis mūsų, o ypač – dailiosios lyties atstovės.

Dirbiniai iš šimtmečius skaičiuojančių žaliavų

Lietuviai ypač žavisi gintaro papuošalais, kurie sušildo ir skleidžia teigiamą saulės energiją. Jei asmuo, kuriam ketinate dovanoti dovaną, mėgsta puošti namus, jam puikiai tiks keramikos arba stiklo dirbiniai – dekoratyviniai indai, vazonai gėlėms, vazos, žvakidės, dekoracijos ir kita. Lietuviškoji keramika, stiklo dirbiniai stebina sodrių atspalvių gausa, unikaliu dizainu. Keramikos dirbiniais nudžiuginsite ir mažuosius, padovanodami puodelį ar dubenėlį su spalvingu paveiksliuku. Galite pasidairyti ir kitų iš tradicinių žaliavų – medžio, odos, vytelių, tekstilės ar vaško – pagamintų dovanėlių.

Savęs palepinimui ar edukacijai

Jei pristigo idėjų, ką dovanoti, puikus sumanymas – dovanų čekis masažui, SPA procedūroms ar manikiūrui. Dažnai viską turintiems žmonėms trūksta vienintelio dalyko gyvenime – poilsio, tad, gavę dovanų kuponą, bus „priversti“ atsipalaiduoti ir pasimėgauti. Ekstremalams tinkamos dovanų idėjos – kvietimai pasivažinėjimui kartingais, sportiniais automobiliais, šuoliai parašiutu ar skrydis parasparniu. Žingeidiems ir nenustygstantiems vietoje žmonėms dovanokite galimybę kažko išmokti, sužinoti kažką naujo – kvietimus į trumpus kursus, seminarus, rankdarbių pamokėles.

Sentimentus keliančios dovanos

Šeimos nariams, artimiesiems puikiai tiks sentimentus keliančios dovanos: kruopščiai surinktas reikšmingų nuotraukų albumas, sudaryta fotoknyga, kalendorius su mylinčios šeimos ar vaikaičių nuotraukomis, įrėminta išdidinta sena vestuvinė nuotrauka ir kt. Svarbiausia čia – ne kaina, bet pats dovanos apipavidalinimas, parodymas, koks tas žmogus yra brangus. Tik jūs geriausiai žinote, kas patiktų artimajam, tad drąsiai ieškokite galimybių ir būdų jį nustebinti. O tam bene geriausiai tam tinka ranku darbo dovanos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.