Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Drabužiai poroms

Kai kurios poros domisi panašiais dalykais, skaito tokias pat knygas, turi vienodus hobius, nekalbant apie tai, kad jie dalinasi viena lova, tačiau tokios poros mėgsta ieškoti panašių stiliaus elementų ir rūbuose. Jeigu mylimoji dėvi mėlyną suknelę, tai jis būtinai ryši mėlyną kaklaraištį. Jeigu jis užsidėjo languotą kostiumą, tai mylimoji prie marškinių priderins languotą sijoną…

Panašių būdų derinti stilių poroje gali būti labai daug, ir vienodą stilių galima sukurti žaidžiant ne tik su spalvomis. Vienas iš tokių būdų tai marškinėliai poroms ir džemperiai poroms. 

Didžiausia meilės išraiška.

Kai du žmonės įsimyli vienas kitą, jie visam pasauliui nori parodyti kaip  karštai jie myli vienas kitą ir kokie svarbūs jiems santykiai. Jie visada kartu leidžia laiką, kartu išeina į miestą papietauti, kartu keliauja ir atrodo, kad yra tiesiog neišskiriami. Jūsų dėvimi džemperiai poroms tikrai atkreips visų aplinkinių dėmesį ir niekam nekils abejonių, kad jūs pora – jis tavo karalius, o tu jo karalienė.

dzemperiai poroms

Paprasčiausias būdas parodyti kad jis arba ji užimtas/-a.

Einant į vakarėlį su antrąja puse nereikia baimintis, kad kažkas gali pasikėsinti į jūsų mylimąjį. Marškinėliai ir džemperiai su užrašais “Jis mano” ir “Ji mano” atbaidys bet kokį smalsuolį ir leis gan subtiliai parodyti, kad esate užimtas ir nesate linkęs į atsitiktinę pažintį. Pažvelgus į jūsų marškinėlius tampa aišku, kad turite antrąją pusę ir kartu esate nuo  2014 metų.

dzemperiai-poroms2

Ji tavo geriausia(-as) draugė(-as). 

Mes visi turime draugų, tačiau kai kurie draugai yra ypatingi, ir mums reiškia daugiau nei kiti.  Tai tokie draugai, be kurių jūs negalite gyventi . Jūs galite pasitikėti jais. Patikėti jiems savo slapčiausias paslaptis. Tu ir tavo geriausia draugė kartais nesutariate ir ginčijatės dėl įvairių dalykų, bet galiausiai pripažinkite – tu ir tavo geriausia draugė esate priklausomi vienas nuo kito, esate tarsi vienas kūnas, viena siela. Marškinėliai geriausiai tavo drauge – puiki dovana ir gražus arba (šmaikštus) gestas, parodantis, kokią svarbią vieta šis žmogus užima tavo gyvenime. 

dzemperiai-draugems

Marškinėliai šeimos nariams. 

Tu tiesiog dievini savo vyresnįjį broli. Jūs puikiai sutariate ir dažnai leidžiate laiką kartu. Nepažįstami žmonės tiesiog įsitikinę, kad jis tai tavo antroji pusė. Tačiau esi vieniša ir svajoji susirasti antrąją pusę. Padovanodama savo broliui  marškinėlius nepraleisi šanso, kad gražus nepažįstamasis nepraeis pro šalį ir išdrįs tave užkalbinti, nes pamatys, kad esi kartu  su savo broliu. O be to šeimos šventėje su šiais marškinėliais atrodysite tiesiog tobulai mieli.

marskineliai-giminems

Parengė: Edita Ambraziūnaitė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.