Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Džemperiai poroms – dovana, turinti n panaudojimo galimybių

džemperiai poroms

džemperiai poromsSpintos lūžta nuo gausybės drabužių, tačiau kiekviena save gerbianti moteris sugeba atrasti vietos naujam pirkiniui, o šį kartą – dviems: džemperiai poroms vis dar sulaukia populiarumo (ypač artėjant Šv. Valentino dienai). Pateikiame keletą idėjų, kurių įgyvendinimui šie džemperiai bus nepamainomi.

Dovana draugams. Išrinkti dovaną dažniausiai nėra lengva, o ką daryti, jei reikia dviejų? Norite nustebinti draugų porą, tačiau vieną iš jų ne itin gerai pažįstate (bijote tikimybės „prašauti” pro šalį) ar ieškote bendros dovanos, o geriausia – su mintimi? Džemperiai poroms gali tapti jūsų išsigelbėjimu! Šie parduodami ne tik įprastose, bet ir internetinėse parduotuvese, tad sutaupysite laiko paieškoms. Kainos – „įkandamos” net ir ribotą biudžetą turintiems. Dėl dydžio taip pat nesukite galvos: nežinant konkrečių išmatavimų, imkite vizualiai šiek tiek didesnį, nes dažnas mėgsta laisvesnius džemperius. Išvengiama pavojaus, jog dovana dūlės kažkur nugrūsta ir nenaudojama: džemperiai gal ir netaps kasdiene apranga, bet praktiškai pritaikomi neabejotinai bus.

Dovana mylimajam. Džemperiai poroms gali tapti atsakymu, ką padovanoti mylimam vaikinui artėjančios meilės dienos proga. Šiuo atveju pirkite ne tik vienodo modelio ar spalvos, bet ir dekoruotus pagal individualų užsakymą (su nuotraukomis, užrašais ar kitomis asmeniškai svarbiomis detalėmis).

Dovana tėvams ar seneliams. Kuo nustebinti tėvus ar, juo labiau, senelius, visada yra tikras galvos skausmas. Žinome, jog šiems svarbiausias mūsų dėmesys, tačiau norime šį išreikšti ir konkrečiu pavidalu. Rinkinys gurmaniškų užkandžių, bilietas į teatrą ar savaitgalio išvyka į sanatoriją – puikūs variantai, tačiau kodėl bent kartą nepažiūrėjus į tai kitu kampu? Tėvų ar senelių sutuoktuvių metinių proga padovanokite šiems vienodus džemperius su prasmingais ar šmaikščiais užrašais. Jei pastarieji šių kasdien ir nenešios (o gal turite crazy senelius, kuriems ši apranga taps nepamainoma?), tai bent šmaikšti fotosesija bei geri prisiminai kaskart pažiūrėjus į  dovaną garantuoti.

Idėjos patiems drąsiausiems. Džemperius, parinkę taiklias iliustracijas, galite panaudoti netradicinėms piršlyboms (aišku, nepamiškite į šio kišenę įdėti ir dailaus žiedelio) ar žinios apie būsimą šeimos pagausėjimą pranešimui (pavyzdžiui užrašai „būsimas tėvelis”, „būsima mamytė”).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.