Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Edita Vilkevičiūtė – žymiausia Lietuvos manekenė

Edita Vilkevičiūtė

Edita Vilkevičiūtė Elitinė manekenė Edita Vilkevičiūtė gimė ir augo Kaune ir, kaip pati prisipažįsta, niekada nesvajojo tapti modeliu. Apskritai nesidomėjo madų verslu ir nelabai žinojo netgi garsiausias pasaulio manekenes. Mokykloje jai sekėsi matematika ir chemija, tad ji tikėjosi sėkmingai studijuoti universitete.

Septyniolikmetę Editą, atostogaujančią su tėvais Palandoje, pastebėjo vienos modelių agentūros atstovai. Jie ir paragino dalyvauti modelių atrankoje. Tėvai šiai minčiai pritarė ne iš karto – teko gerai pasvarstyti. Vis dėlto, pasitarusi su tėvais, mergina nusprendė dalyvauti Kaune surengtame konkurse. Po kelių savaičių jau teko krautis lagaminus ir vykti padirbėti į Barseloną. Kaip pati manekenė prisimena, karjeros pradžia nebuvo sklandi, teko pakeisti keletą agentūrų, bet kartu tai buvo puiki galimybė įgyti reikalingos patirties.

Padirbėjus pietų Europoje, pasipylė darbai Paryžiuje, Londone ir galiausiai Niujorke. Pastarajame modelis iš Lietuvos ir įsikūrė, būdama vos 22 metų sugebėjo užsidirti ir nusipirkti butą šiame megapolyje. Dabar šis miestas jau septyneri metai yra Editos Vilkevičiūtės namai. Čia ji turi savo mėgstamas vietas, kuriose, kaip pati sako, jaučiasi geriausiai – tai Centrinis parkas, Coffee Shop kavinė ir, žinoma, jos butas. Vis dėlto Edita svarsto, kad gyventi šiame triukšmingame didmiestyje visą gyvenimą ji nenorėtų. Jai vis dar smagu sugrįžti į savą vaikystės miestą – Kauną – ir gimtuosius tėvų namus. Čia ji geriausiai atsipalaiduoja nuo darbinės įtampos.

Edita Vilkevičiūtė Apskritai, nors būdama pasaulinio garso manekene, Edita išliko gana santūri. Kita vertus, ji ypač mėgsta bendrauti ir visuomet teigiamai nusiteikusi. Manekenė tai įvardija, kaip savo sėkmės paslaptis. Edita džiaugiasi, kad tapusi modeliu ji išmoko vertinti savyje tai, ko anksčiau nemėgo. Jos pačios vardijami trūkumai jai nebekliūna, nes ji tiesiog  pamilo save.

Vienoje naujausių savo fotosesijų Karibų salose Victoria’s Secret maudymosi kostiumėlių reklamai Edita Vilkevičiūtė eilinį kartą pademonstravo tobulą kūną. Kaip teigia apie garsenybes rašantys žurnalistai, šiai manekenei nereikia jokio photoshop‘o, kad atrodytų kaip angelas. Dėl nepriekaištingos figūros Edita jaučiasi dėkinga savo genams ir dėl dietų sukti galvos jai nereikia. Merginai ypač patinka itališkas ir lietuviškas maistas. Tačiau manekenė neslepia, kad savo tobulą kūną puoselėja – stengiasi sveikai maitintis ir saldumynais lepinasi retai. Dažniausiai ji renkasi žuvies ar vištienos patiekalus bei salotas. Tačiau kartais mėgsta pasmaguriauti šokoladu ar paragauti degtinės su šviežiomis apelsinų sultimis.

 Editos karjera prasidėjo jai esant dar 16-kos nuo vienos modelių atrankos. Jei manote, kad galėtumėte būti įdomūs mados pasauliui, sudalyvaukite, išbandykite save – nieko neprarasite, o atrasti galite tikrai daug…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.