Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kreditai: greitesni nei bet kada anksčiau

greitos paskolos

greitos paskolosGreitos paskolos – palyginus neseniai išpopuliarėjusi finansinė paslauga. Nors tai nėra visiška naujovė finansinių paslaugų sektoriuje, ne bet kokia paskolos – būtent greitos – pastaruoju metu susilaukia gana nemažai klientų dėmesio. Kodėl? Specialistai negalėtų pateikti vieno atsakymo. Priežasčių, kodėl Lietuvos žmonės pradėjo aktyviau skolintis, gali būti daug ir įvairių. Vieniems greitos paskolos be uzstato ar su juo, suteikia galimybę įgyvendinti svajones, kitiems tai tiesioginė finansinė pagalba, kai pritrūksta pinigų pragyvenimui. Ir, vis dėlto, įdomu, ar greitųjų paskolų poreikį lemia vien asmeniniai klientų poreikiai, ar tam įtakos turi pasikeitusi (tiksliau sakant, žymiai „supaprastėjusi“) kreditų teikimo sistema?

Kam prireikia paskolų?

Kaip ir minėta pradžioje, pastarieji metai liudija smarkiai išaugusį greitųjų kreditų bendrovių klientų skaičių. Greitos paskolos nedirbantiems, dirbantiems, studentams ir pensinio amžiaus sulaukusiems žmonėms buvo teiktos dėl pačių įvairiausių priežasčių. Vieniems reikėjo paskolos studijoms, kitiems – didesniems, brangiau kainuojantiems pirkiniams, pavyzdžiui, automobiliui, buitinės technikos priemonei, kompiuteriui, mobiliajam telefonui, kelialapiui į svečią šalį. Dalis žmonių kreipėsi dėl to, kad jiems reikėjo greitos pagalbos „prispaudus“ įvairiausio pobūdžio mokesčiams. Paskolas teikiančios įmonės darbuotojas prisimena įvykį, kai vieniša motina kreipėsi dėl greitojo kredito tam, kad galėtų susimokėti baudą. Greitos paskolos paslauga padėjo jai išvengti delspinigių, kuriuos būtų turėjusi padengti dėl vėlavimo susimokėti už kelių eismo pažeidimą. Trumpai tariant, priežasčių pasiskolinti gali būti daug. Jos pačios įvairiausios, visos skirtingos ir be galo svarbios žmonėms, pasiryžusiems pildyti kredito paraišką. Daugeliui jų paskola – svarbiausia, jei ne vienintelė, pagalba susidoroti su finansinėmis problemomis.

Įvairovė

Ar turime pagrindo manyti, kad greitos paskolos airijoje ar greitos paskolos uk teikiamos dėl skirtingų priežasčių nei Lietuvoje? Jokiu būdu. Viso pasaulio žmonėms anksčiau ar vėliau prisireikia pasiskolinti. Tiesa, vieni pagalbos kreipiasi į draugus, giminaičius ar kaimynus, o kiti pasitiki greitųjų kreditų bendrovėmis. Štai Lietuvoje greitos paskolos internetu visa para teikiamos daugybėje įmonių. Tiems, kam tai aktualu, neturėtų nusivilti nei paskolų teikėjų įvairove, nei jų siūlomų paslaugų kokybe. Svarbu tinkamai pasirinkti, kam patikėti savo finansinius reikalus. Nors visos įmonės dirba skaidriai, greitos paskolos gali būti teikiamos skirtingomis sąlygomis. Netgi skirtingais būdais, pavyzdžiui, greitos paskolos internetu, biure ar trumpąja SMS žinute. Taigi kaip žmogui pasirinkti, kas jam geriausiai tinka?

Į ką svarbiausia atsižvelgti?

Tiesa ta, kad greitos paskolos imonems ir privatiems asmenims gali skirtis. Netgi kreditų teikimo sutartys įmonėms ir pavieniams žmonėms gali būti nevienodos. Esminis klausimas – kaip pastariesiems pasirinkti, kokios įmonės paslaugomis pasinaudoti? Bene svarbiausias aspektas renkantis – paraiškos dėl kredito teikimo būdas. Vieniems tai patogiau padaryti internetu, kiti nori asmeniškai pasikonsultuoti su paskolas teikiančių įmonių darbuotojais, taigi renkasi skolinimąsi biure. Ir vieni, ir kiti „išlošia“ pasirinkę skolinimosi metodą, kuris geriausiai pateisina būtent jų lūkesčius. Kitas kriterijus – paskolų dydžiai ir grąžinimo terminai. Visuomet svarbu iki galo išsiaiškinti, kokiomis sąlygomis greitos paskolos sms zinute ar internetu suteikiamos. Būtina atminti, kad po sutarties pasirašymo klientas tampa tiesiogiai atsakingas už grąžinimą laiku. Jeigu delsiama grąžinti be pateisinamos priežasties ar nepratęsus termino, gali grėsti rimti nemalonumai. Tad geriau viską apgalvoti iš anksto. Be mažiau svarbus aspektas, dažnai nulemiantis žmonių pasirinkimą, specialios akcijos ir pasiūlymai. Pavyzdžiui, kai kada žmonėms, pirmą kartą besikreipiantiems dėl greitos paskolos, pasiskolinti siūloma nemokamai. Kas gi nesusižavėtų galimybe gauti paskolą be palūkanų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.