Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Egzotiška kelionė į Iraną

Iranas

kelionės į IranąKeliaujant į kiek lietuvių akimis neįprastą šalį, tokią kaip Iranas, – būtinai reikia susirinkti visą informaciją, kuri padės konkrečioje vietoje elgtis tinkamai. Turistai – svečiai, taigi jie turi elgtis pagal tas taisykles, kurios yra nustatytos ir gyvuoja ilgus metus. Kelionės į Iraną daugeliui lietuvių yra labai didelė egzotika, kadangi ten egzistuojančios taisyklės yra labai neįprastos, daugeliui tautiečių keliančios ypač didelę nuostabą. Pateiksime pagrindinę informaciją, kurią turi žinoti tie asmenys, kurie planuoja keliauti į Iraną.

  1. Pirmiausia reikia nesibaiminti, jos ten bus nesaugu. Iranas tikrai draugiškas turistams, taigi neklausykite informacijos, kuri melaginga ir kartais užkerta kelią vykti į konkrečią šalį.
  2. Moterys neturėtų baimintis vykti vienos į Iraną. Žinoma, Iranas – tai nėra ta šalis, kuri ypač pasižymi moterų teisėmis, tačiau galite būti tikra, kad niekas nesukels jums pavojaus. Turistės lengvai atpažįstamos ir vietiniai prie jų nesikabinėja.
  3. Keliaujant į Iraną reikia pasirūpinti gerais drabužiais. Jie turi būti laisvi, kad žmogus nepraktikuotų. Lietuviui klimatas gali pasirodyti labai karštas.Iranas
  4. Iranas – labai išsivysčiusi šalis, čia galima atsiskaityti banko kortelėmis, tačiau rekomenduojama su savimi turėti grynų pinigų. Tai kur kas patogesnis atsiskaitymo būdas. Taip pat, jeigu pinigų neišsikeitėte Lietuvoje – siūlome tai daryti oro uoste, o ne Irano bankuose.
  5. Kelionės į Iraną įpareigoja pasirūpinti ir sveikatos draudimu. Atsarga gėdos nedaro.
  6. Iranas – puikus pasirinkimas rugsėjo – balandžio mėnesiais. Vasaros metu ten labai karšta ir tai gali jums kiek sugadinti atostogas. Žinoma, nebent esate labai didelis karščio mėgėjas.
  7. Atrasti vietą, kur galima naudotis internetu, bus paprasta. Mobiliojo ryšio prieigos taip pat patogiai funkcionuoja.
  8. Atvykti į šalį galima tik turint pasą ir vizą. Apie jas galima detaliau sužinoti kelionių agentūrose arba ambasadose.

Kelionės į Iraną gali būti nuostabus gyvenimo įvykis. Kadangi iš Lietuvos ten patekti galima gana paprastai – pasinaudokite galimybe pajusti nuostabų gyvenimo nuotykį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.