Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Fotografijos kursai: ko reikia, kad jie būtų naudingi

fotografijos kursai

fotografijos kursaiIšmokti fotografuoti galima gana nesunkiai. Tam reikia kelių dalykų, kuriuos trumpai ir pristatysime šiame straipsnyje.

Pirmiausia, reikalingas tinkamas fotoaparatas. Sisteminis aparatas už kelis šimtus eurų tikrai tiks. Aišku, tinka ir vidutinio lygio „muilinė“ – kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas. Svarbu, kad joje būtų rankiniai nustatymai. Tiksliai žinome, kas netinka – tai išmanusis telefonas. Jo kamera yra gana paprasta, su automatiniais režimais, todėl sunku juos nustatyti ir išgauti kokybiškas nuotraukas.

Kitas dalykas, kurio reikia, kad fotografijos kursai būtų kokybiški ir naudingi – nusiteikimo. Tai labai svarbu. Mokotės dėl savęs, mokate už tai pinigus, todėl turite būti 100% atsidavę šiam reikalui. Jei žiūrėsite į kursus paviršutiniškai, deja, nieko neišeis. Išklausysite juos, pasižymėsite varnęlę šalia savo gyvenimo tikslų ir tiek. Tie, kurie nori išmokti, stengiasi, tad viską perpranta kur kas geriau, nebūtinai viską iš karto.

Trečias svarbus dalykas, kurio reikia foto kursų metu – kompiuteris. Geriausia, nešiojamas, nes dėstytojas gali viską parodyti toje aplinkoje, kurioje esate pratę dirbti, o ne per savo kompiuterį. Fotografijos kursai apima ne tik fotografavimą, kaip procesą, bet ir tolimesnius veiksmus. Tai yra nuotraukų retušavimas, apdirbimas, paruošimas spausdinimui. Tai labai svarbu, nes tik taip savo nuotraukas galite paversti šedevrais. Nepakenks ir domėjimasis nuotraukų apdirbimo programomis, nes tuo atveju, kursuose bus kur kas lengviau.

Foto kursai reikalauja šiek tiek laiko. Jie paprastai vyksta 1 kartą per savaitę po darbo. 18.30 – pats geriausias laikas, kai galima skirti pora valandų fotografavimo mokslams. Be to, 6 užsiėmimų visiškai pakanka, kad perprastumėte fotografavimo esmę. Toliau skirkite laiko savišvietai, bet tiek, kiek manote, kad reikia. Nieko nėra privalomo – tik tai, ko norite pasiekti.

Kursams reiks ir pinigų. Šiuo metu 6 užsiėmimų (12 akademinių valandų) kursai kainuoja apie 150 eurų arba po 25 eurus už pamoką. Tai tikrai gera kaina, turint omenyje, kad dėsto labai patyręs dėstytojas, turintis daug patirties ne vestuvių, o rimtų objektų fotografavimo srityje. Tiesa, vestuvių fotografavimas irgi reikalauja daug pastangų, tačiau tai daugiau kūrybinis darbas, nei elementari technika. Pirmiausia reiktų išmokti techniško fotografavimo, kad su kūrybiniu (fotosesijomis) būtų paprasčiau.

O jūs dar neužsiregistravote į 150 eurus kainuojančius fotografavimo kursus? Padarykite tai dar prieš vasarą!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.