Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Geriausias metas pirkti lėktuvų bilietus

lėktuvų bilietai

lėktuvų bilietai Suraskite tinkamiausią laiką pirkti lėktuvo bilietus ir sutaupykite daug pinigų – remiantis tyrimais, net iki 250 eurų už vieną bilietą. Tai yra vidutinė suma, kurią galima sutaupyti, perkant bilietus tuomet, kai kaina yra mažiausia, palyginus su ta, kuri būna didžiausia.

Taigi, kada lėktuvų bilietai pigiausi? Tyrimo rezultatai parodė, kad ištyrus apie 5 milijonus skrydžių 2014 metais,  kurių užsakinėjimo periodas buvo nuo 320 iki vienos dienos iki skrydžio, vietinių skrydžių kainos žemiausios buvo likus 47 dienoms iki skrydžio.

Tačiau tai yra vidutinis rodiklis. Geriausia bilietus užsisakinėti nuo 114 iki 27 dienų iki skrydžio. Žinoma, yra išimčių, įvairių akcijų ir panašia, tačiau tai yra laikotarpis, kuomet bilietų kainos tipiškai būna mažiausios. Geriausias metas pirkti bilietus priklauso nuo krypties, kur norite keliauti. Kai kuriais atvejais, geriausia pirkti bilietus dar iki to meto, kai tyrimas siūlo geresnes kainas. Štai dar keletas patarimų:

Šeimos kelionėms ir vasaros atostogoms bilietus pirkite iš anksto. Populiarioms kryptims ir vasaros atostogų metui bei Kalėdų laikotarpiui bilietus patariama pirkti gerokai anksčiau nei  47 dienas prieš skrydį. Taip pat apsimoka užsakinėti iš anksto kai keliauja 4 asmenų ir didesnė kompanija tam, kad galėtų sėdėti greta skrydžio metu. Sekite bilietus iš anksto. Jei pamatėte gerą kainą, užsisakinėkite nedelsdami, nes žymiai didesnė tikimybė, kad ji kils, nei kad kris.

Jei reikia keliauti į kitus žemynus, bilietus pirkite labai iš anksto. Keliaujant ilgesnius atstumus, kainos, palyginus su pradinėmis, pernelyg nekrenta, o likus 90 dienų iki skrydžio, jos ypatingai kyla, todėl geriausia tarptautiniams skrydžiams bilietus pirkti mažiausiai likus 276 dienoms iki skrydžio tam, kad kaina būtų geriausia.

Būkite lankstūs. Didžiausia tikimybė, jog sutaupysite pirkdami labai ankstyvus arba labai vėlyvus skrydžius, todėl stenkitės prisitaikyti prie laiko. Taip pat pigiausi ne savaitgaliniai, o vidurio savaitės bilietai.

Stebėkite skrydžio informaciją iki kelionės. Kai kurios agentūros siūlo kuponus ar kreditus tiems, kurie nusipirko brangesnius bilietus, kurie vėliau atpigo, tačiau geriausia registruotis portaluose, kurie atsiunčia įspėjimą, kuomet kaina nukrenta.

1 thought on “Geriausias metas pirkti lėktuvų bilietus

  1. Užkabino paskutinis straipsnio sakinys apie registravimąsi portaluose, kurie, gali atsiūsti įspėjimą apie krentačią skrydžio kainą. Niekada neteko apie tai girdėti, dažniausiai visada ieškant pigesnių bilietų tenka tiesiog sėdėti ir aklai bandyti pagauti gerą kainos pasiūlymą 🙂 Būtų įdomu daugiau sužinoti apie tokius kainų stebėjimo portalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.