Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Granito stalviršiai – populiarus pasirinkimas: ar šis variantas tinkamiausias ir jūsų atveju?

granito stalviršis

granito stalviršis

Kuriantis naujuose namuose ar atliekant kapitalinį remontą senuose, iš anksto reikia susitaikyti su mintimi, jog tai – brangus malonumas. Tačiau sąmoningai mąstantis ir apie ateities perspektyvą galvojantis žmogus nesirinks pigiausio varianto, ypač kalbant apie aktyviai buityje naudojamus daiktus. Puikus pavyzdys – granito stalviršiai. Šie, nors ir kainuoja gerokai daugiau nei mediniai ar iš dirbtinio akmens pagaminti stalviršiai, yra vienas populiariausių pasirinkimų virtuvės interjere: net 91% Akmenstata.lt klientų renkasi granito stalviršius. Visgi pastarųjų populiarumas nereiškia, jog būtent iš granito pagamintas stalviršis turi atsidurti jūsų virtuvėje. Kaip ir renkantis bet kokią prekę, būtina įvertinti pastarojo privalumus bei trūkumus.

Granito stalviršiai akį traukia unikalia paviršiaus tekstūra. Akmens sudėtyje esantys mineralai įtakoja stalviršio spalvą (kvarcas – rožinę, baltą, juodą, žėrutis – juodą arba rudą) bei užtikrina, jog antro analogiško stalviršio nerasite kitoje virtuvėje. Specialistai pataria, jog, renkantis granito stalviršį, neužtenka įvardinti pageidaujamos medžiagos: plokštę, iš kurios bus gaminamas stalviršis, turite kruopščiai apžiūrėti dienos šviesoje, kadangi kiekviena jų, kaip minėta, atrodo vis kitaip.

Priimti sprendimą, ar granitas tikrai yra ta medžiaga, kuri turi atsidurti jūsų virtuvėje, turėtumėte prieš tai įvertinę pastarosios privalumus bei trūkumus.

Pliusai:

  • granitas vertinamas dėl estetikos bei išskirtinumo;
  • gali būti pritaikomas tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere;
  • granitas – natūrali medžiaga;
  • iš šios medžiagos pagaminti stalviršiai yra ilgaamžiai;
  • granitiniai stalviršiai yra atsparūs aukštai temperatūrai bei įbrėžimams, taip pat nepasižymi dideliu medžiagos polinkiu sugerti į save skysčius (ant stalviršio išpiltas ir iškart nenuvalytas vynas ar kitas produktas, turintis dažomųjų savybių – dar ne tragedija). Tai – svarbios savybės kalbant apie maisto gamybą bei kitus virtuvėje atliekamus darbus.

Minusai:

  • pasirinkus šviesios spalvos granito stalviršį, rekomenduotina šį reguliariai impregnuoti (pastarasis, lyginant su tamsiais stalviršiai, yra porėtesnis ir labiau linkęs sugerti dažančias medžiagas);
  • granitas – tvirta, tačiau gana trapi medžiaga. Ant stalviršio krašto užkritus sunkesniam daiktui, šis gali nuskilti;
  • granito stalviršiai, ypač lyginant su mediniais, kainuoja daugiau, tačiau tai – investicija į ateitį bei kasdienį komfortą.

Jei iš granito pagamintų stalviršių pliusai jus sužavėjo, o minusai – neišgąsdino, galite būti tikri, jog dėl savo pasirinkimo nesigailėsite.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.