Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Gražūs nagai su geliniu laku ir nagų lempa

nagų lempa

nagų lempaLakavimas geliniu laku yra viena populiariausių grožio procedūrų. Jos dėka galime ilgiau mėgautis gražiai sutvarkytais ir spindinčiais nagais ir nesukti sau galvos dėl jų priežiūros. Tačiau pasitaiko, kad rezultatas mūsų netenkina arba gražūs nagai būna labai trumpai. Kodėl gi taip nutinka?

Gelio lakui didelį poveikį turi ultravioletiniai spinduliai, sūrus arba chloruotas vanduo. Visi šie veiksniai ypač veikia lako spalvą, dėl to ji blunka ir pasidaro ne tokia ryški bei sodri. Kuo šviesesnė nagų spalva, tuo labiau ji nubluks. Tad jeigu mėgstate kaitintis saulėje ar dažnai naudojatės soliariumų paslaugomis, daug plaukiojate jūroje ar baseine, nenustebkite, jeigu jūsų nagų, nulakuotų geliniu laku, spalva išbluks greičiau.

Kartais patys nagai, nulakuoti geliniu laku, pakeičia spalvą. To priežastis gali būti įdegio kremas arba kitos priemonės, stiprinančios įdegį. Todėl tepdamos tokius kremus, nagus stenkitės apsaugoti. Taip pat reikėtų vengti nagų sąlyčio su valymo priemonėmis, pastomis, įvairiais šveitikliais. Dirbdamos namų ruošos darbus, rankas saugokite pirštinėmis.

Kartais gelinis lakas atsiskiria nuo nago, tarsi atšoka nuo jo. Tai gali atsitikti tada, kai lakuojant lakas patenka ant nagų odelių. Jeigu toks lakas dar yra ir minkštas, gali būti, kad buvo naudojama netinkama ir per silpna nagų lempa. Tokiu atveju išdžiovinamas tik viršutinis lako sluoksnis. Iš išorės nagai atrodo išdžiūvę, tačiau apatinis lako sluoksnis, kuris liečiasi su nagu, lieka minkštas ir labai greitai atsiskiria nuo nago.

Gali pasitaikyti, kad gelinis lakas nykščių krašteliuose tarsi susiraukšlėja. Kad to išvengtumėte, nykščiai turi būti lakuojami ir džiovinami nagų lempa atskirai nuo kitų pirštų. Tada džiovinamo nago padėtis bus teisinga, o lakas nenubėgs į kraštus.

Būtina žinoti, kad medikamentai gali pakeisti kai kurias kūno chemines savybes, taip pat ir nagų. Dėl to nago plokštelės gali pradėti sluoksniuotis, o gelinis lakas laikysis daug prasčiau. Tas pats pasakytina ir apie nėščias moteris. Nėštumo metu dėl hormonų ir pasikeitusių kūno savybių, gali kilti įvairių nagų problemų.

Svarbiausia taisyklė, jeigu norite, kad nagai būtų gražūs, o gelinis lakas laikytųsi ilgai ir blizgėtų: rinkitės kokybiškas ir geras lakavimo priemones. Šiais laikais tinkamai pasirinkti tikrai nėra sunku. Kokybiškų priemonių, reikalingų šiai procedūrai atlikti, galima įsigyti netgi internetu, pavyzdžiui: groziobaze.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.