Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Greitieji kreditai neturėtų būti imami paskubomis

pinigai auga

pinigai auga

Nors vartojimo paskolas imančių gyventojų skaičius mažėja, tai nereiškia, kad bendra įsiskolinimų suma mažėja. Pasak amcredit.lt, Lietuvoje išduodamas mažesnį vartojimo kreditų skaičius, tačiau lyginant tų kreditų sumas, jos yra išaugusios. Dabar pasiskolinti kelių tūkstančių eurų siekiančią sumą gali kiekvienas, kuris turi puikią kredito istoriją bei gauna stabilias ir pakankamas pajamas. Bet, visada reikia prisiminti, kad kredito įmokos turi būti mokamu laiku, taip kaip nurodyta sutartyje. Didžiausia problema, kuri kils pavėlavus mokėti paskolos įmokas – delspinigių skaičiavimas ir priverstinis skolos išieškojimas. Tai įsidėmėti turi kiekvienas paskolos gavėjas.

Kadangi kreditoriai su laiku pakelia paskolos sumos kartelę, ne paslaptis, kad vis daugiau žmonių susigundo skolintis didesnes sumas. Anot ekspertų, tai yra ypač opi problema, nes žmonės skolinasi tokias sumas, kurių iš tiesų jiems nereikia. Blogiausia tai, kad paskolų gavėjai neįvertina savo galimybių. Atėjus laikui, tenka mokėti gana nemažas įmokas. Jeigu didelė paskolos suma imama trumpam laikotarpiui, tuomet tos įmokos būna dar didesnės. Negalėdami sumokėti įmokų, paskolų gavėjai yra priversit rinktis kredito įmokos mokėjimo dienos atidėjimo paslaugą.

Kredito įmokos atidėjimas leidžia pratęsit paskolos terminą. Tiesiog nukeliama įmokos mokėjimo diena. Blogiausia tai, kad kai kurie asmenys nepaskaičiuoja kiek sumoka pratęsdami tą terminą. Tie mokesčiai už pratęsimą kartais yra labai dideli. Kuo daugiau kartų pratęsiama paskolos  mokėjimo diena, tuo daugiau sumokama kreditoriui. Tiesiog paskolos kaina išauga kardinaliai.

Jeigu yra galimybė, rinkitės tokį paskolos teikėją, kuris leistų atidėti mokėjimo dieną nemokamai. Šiuo metu rinkoje yra kelios bendrovės, kurios leidžia nemokamai atidėti paskolos įmokos mokėjimo dieną bent vieną kartą per paskolos grąžinimo laikotarpį. Kai kurios tai leidžia daryti ir dažniau.

Tačiau, kaip bebūtų, visada reikia žiūrėti į mokėtinų įmokų sumas. Jeigu matote, kad paėmę paskolą, galite susidurti su sunkumais mokant įmokas, tuomet neverta rizikuoti. Greitieji kreditai tikrai nėra taip paprastai grąžinami. Daug žmonių išleidžia nemenkas sumas, nes vis dėlto – tiek pratęsimo mokesčiai, tiek ir palūkanos susidaro gana aukštos. Tad, gerai viską apgalvokite prieš priimdami sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.