Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ar paskutinės minutės kelionės išties pigios?

kelionės

kelionės

Mėgstantys keliauti žino terminą paskutinės minutės kelionės. Kodėl šie žodžiai tokie svarbūs? Ogi jie siejami su ekonomija. Ne automobilio degalų sąnaudomis, o su piniginės storio išlaikymu. Kalbant ne taip vaizdingai galima pasakyti, jog paskutinės minutės pasiūlymuose įžvelgiama galimybė sutaupyti pinigų. Bet ar tos kelionės išties pigios? O gal tai tik rinkodaros triukas?

Atradimas?

Paskutinės minutės kelionės tam tikru metu laikomos atradimu. Pavyzdžiui, žmogus sumąsto, kad gana sėdėti namie, metas leistis į kelią. Bet kur vykti? Ar pakaks pinigų? Tuomet paskutinės minutės kelionės – atradimas, kurio pliusų sąrašas priverčia suklusti.

Nesvarbu, ar jau rimtai ruošiatės keliauti, ar dar tik svarstote, kad keliausite ateityje, bet kuriuo atveju internete nesunku rasti įvairių pasiūlymų. Vieni iš jų priimtini, kiti ne taip intriguoja. Vieni skirti norintiems nuskristi tolokai, o kiti patiks tiesiog besidairantiems, kur nuvykti.

Ar maža kaina iš tiesų yra maža?

Paskutinės minutės kelionės yra tarsi akcijos. O kalbant apie akcijas kone visada kyla klausimas, ar kaina tikrai maža. Ir koks gi būtų atsakymas? Kelionę įmanoma užsisakyti pigiai ar ta „paskutinė minutė“ nieko nereiškia ir tėra butaforija? Gal tai paprasčiausias skatinimas, už kurio – jokios naudos?

Visgi maža kaina tikrai gali būti maža, patikimų kelionių organizatorių interneto svetainėse pateikiama informacija tai patvirtina. Įperkama kelionė – šitoks derinys yra realus. Ir daugeliui klientų idealus.

Ar nebus pernelyg sudėtinga?

Greitas planų keitimas, skubus sprendimo priėmimas – ar tai nebus pernelyg sudėtinga? Gal planuoti atostogas iš anksto ir nesusivilioti greitesniais pasiūlymais?

Na, spontaniškai išsiruošti – ne kiekvienam priimtina. Todėl būtų per drąsu teigti, jog tai visiems tinkamas sprendimas. O ir veikla turi įtakos. Jei dirbate samdomą darbą nuo 8 iki 5, pasinaudoti skubių kelionių akcijomis veikiausiai problemiška. Tačiau laisvai samdomiems darbuotojams tai neblogas atradimas.

Internete ne tik ieškoma, bet ir randama

Minėtina, kad kelionių informacija nurodoma internete. Virtualioje erdvėje ne tik ieškoma, bet ir randama, o suradus galbūt užsisakoma. Paslaugomis naudojamasi patogiai, vos prisėdus prie kompiuterio susipažįstama su įvairiais svarbiais dalykais.

Kas ieško, tas randa. Šiais laikais pakeistume į „kas naudojasi internetu, tas randa“. Jei domina paskutinės minutės kelionės, tikrai galite rasti pigių variantų, atitiksiančių lūkesčius. Nes sutaupyti ir pakeliauti – ne koks pramanas, o tikrovė.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.