Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Jei nedavė bankas, duos kiti patikimi kreditoriai

paskola automobiliuiPagaliau išlaikėte teises, tačiau ketinate šias nugrūsti giliai į stalčių, kol ateis geresni laikai ir galėsite įsigyti nuosavą automobilį? Nerekomenduojame. Jei negilinsite „šviežių“ įgūdžių, šie greitai išgaruos ir kils grėsmė, jog teisės jums teliks patraukliu CV elementu. Artėja metas atlikti privalomą automobilio techninę apžiūrą ir, norint sutvarkyti visas esamas problemas, teks plačiai atverti piniginę? Nerekomenduojame. Jei gedimų sąrašas toks, jog automobilį norisi vadinti tiesiog „laužu“, derėtų pagalvoti ne apie remontą, tačiau kitos transporto priemonės įsigijimą. Neturite tam pakankamai pinigų, o komerciniai bankai užvėrė duris? Automobiliai išsimokėtinai be banko – dėmesio verta galimybė, kurią savo klientams siūlo paskola23.lt.

Pastebima tendencija, jog lietuviai pagaliau išsivaduoja iš senesnei kartai būdingos baimės prisiimti finansinius įsipareigojimus. Imame suvokti, jog nusistatymas „geriau neturėsiu, bet nebūsiu niekam skolingas“ toli gražu ne visada yra teisingas, konkrečiai kalbant apie automobilius, priešingai – netgi ydingas: nuosava transporto priemonė ne tik palengvina kasdienybę, bet neretai atveria ir platesnes karjeros galimybes. Sparčiai populiarėja automobilių įsigijimui skirtos paskolos (tiek naujų, tiek ir senesnių). Tiesa, ne kiekvienas banko duris užveria su šypsena veide: verdiktas – paskola negali būti išduota. Taip, bankai vadovaujasi atsakingo skolinimosi principais, tačiau neretai pageidaujama paskola neišduodama ir asmenims, kurie yra pajėgūs vykdyti finansinius įsipareigojimus. Ir tokiu atveju yra išeitis – automobiliai išsimokėtinai be banko. Šią paslaugą teikiantys kreditoriai taip pat yra suinteresuoti iš kliento atgauti paskolintus pinigus, tad atlieka išsamų pateiktos paraiškos vertinimą, tačiau kriterijai yra gerokai lankstesni nei banko paskolos atveju.

Lankstumas kredito istorijos atžvilgiu. Automobiliai išsimokėtinai be banko – paslauga, prieinama ir nedideles „dėmes“ kredito istorijoje turintiems asmenims. Pinigais kreditorius nesimėto į visas puses, tačiau šiuo atveju tokie niuansai kaip laiku nesumokėtos telekomunikacijų paslaugos netampa priežastimi atmesti paskolos paraišką.

Įvairių pajamų šaltinių priimtinumas. Dirbate užsienyje, o gal turite verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą? Nenustebkite, jog bankas, nekreipdamas į mėnesinių pajamų dydį, įvardins minėtus pajamų šaltinius kaip netinkamus ir atsisakys suteikti norimą paskolą. Besikreipiantieji į https://www.paskola23.lt  gali būti tikri, jog tokiu atveju tikrai sulauks finansavimo.

Laisvė pasirenkant automobilį. Automobiliai išsimokėtinai be banko – paslauga, leidžianti klientams išsirinkti norimą automobilį nepriklausomai nuo pastarojo amžiaus, tuo tarpu bankai šiuo atžvilgiu kelia tam tikrus reikalavimus.

Reikia automobilio, tačiau šio įsigijimui trūksta pinigų? Įvertinkite, kurie kreditoriai siūlo palankiausias autolizingo paslaugas ir kreipkitės dėl paskolos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.