Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip nesuklysti, renkantis tinkantį laikrodį?

laikrodziai

laikrodziaiRenkantis tinkantį laikrodį, svarbu neprašauti pro šalį. Atrasti savo modelį ne taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Todėl, šiame straipsnyje pateikiame pagrindinius aspektus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, rinkdamiesi šį aksesuarą.

Kaip išsirinkti kokybišką ir stilingą laikrodį?

  • Domėkitės

Prieš pirkdami laikrodį, pasidomėkite skirtingų parduotuvių siūlomu asortimentu. Tai nesunkiai padarysite, panaršę po elektronines parduotuves. Laikrodžiai internetu dažnai būna pigesni nei įprastose parduotuvėse, o savo kokybe nė kiek nenusileidžia jose parduodamiems laikrodžiams.

  • Rinkitės tik tai, kas atitinka Jūsų norus, nesivaikykite madų

Visų pirma, rinkitės tik tą modelį ir firmą, kurio iš tiesų norite. Ar tai bus Armani, ar Casio, – visiškai nesvarbu! Juk tiek labai garsūs, tiek prabangūs laikrodžiai, tiek pigesni, bet vis vien kokybiški jų giminaičiai bus puikiu pasirinkimu tik tuo atveju, jeigu atitiks Jūsų reikalavimus, stilių, kuriam teikiate pirmenybę. Jeigu mėgstate sportinį stilių, Jums tinkamiausi bus šiuolaikiški skaitmeniniai laikrodžiai vyrams, o jeigu esate turistinių žygių gerbėjas, vis dėlto labiau tiks analoginis laikrodis, nes pagal rodyklių padėtį įmanoma nustatyti pasaulio šalį. Niekada nesirinkite šio aksesuaro, tik vaikydamiesi madų. Mada praeina, o Jums juk reikės segėti pasirinktą laikrodį kur kas ilgiau.

  • Laikrodžio dydis

Antrasis patarimas susijęs su laikrodžio dydžiu. Dabar madingi stambūs ciferblatai (jie ganėtinai patogūs, nes lengva sekti laiką). Tačiau, tokie modeliai tinkami, anaiptol, ne kiekvienam vyrui ir ne kiekvienai moteriai. Jeigu Jūsų riešas plonas, ant jo masyvus ciferblatas atrodys ne itin elegantiškai ir solidžiai. Ir atvirkščiai – stambiam riešui netiks smulkus laikrodžio korpusas. Tačiau, dar vienas svarbus aspektas, renkantis šio aksesuaro dydį – aplinka, kurioje jis segimas. Oficialioms progoms: susitikimams, pasitarimams, susirinkimams ir pan., netinkami laikrodžiai masyviu korpusu. Tokioje aplinkoje ir aksesuarams keliamas reikalavimas išlikti santūriems, solidiems, tad rinkitės standartinio dydžio modelius. O stambesnius pasilikite laisvalaikiui.

  • Laikrodis ir kiti aprangos elementai, bei aksesuarai

Vyrams stilistai pataria laikrodžius matuotis, apsivilkus klasikiniais marškiniais, mat tada bus lengviau suprasti, kaip žiūrisi rankogaliai kartu su pasirinktu laikrodžio modeliu. Čia galioja ta taisyklė, kad mūsų aptariamasis aksesuaras turėtų tik šiek tiek išlįsti iš po rankogalių arba, apskritai, pasimatyti tik tada, kai sulenkiama ranka. Na, o kalbant apie moteris, joms galioja taisyklė segėti laikrodį ant tos rankos, kuri mažiau papuošta aksesuarais. Vis dėlto, tai nėra griežtas reikalavimas, o  šiuolaikiniai mados vėjai, atvirkščiai, kviečia derinti kuo daugiau skirtingų, masyvių aksesuarų. Galime nudžiuginti dailiosios lyties atstoves ir tuo, kad joms ne tokios griežtos laikrodžių ir kitų aprangos elementų derinimo taisyklės. Joms, pavyzdžiui, leistina, o šiais metais, netgi pageidautina, šį aksesuarą segėti ant ilgų pirštinių viršaus.

  • Spalvos

Jos gali būti pačiomis įvairiausiomis. Šiuolaikiniai laikrodžiai gali būti baltu, juodu, žaliu, geltonu ciferblatu, su daugybe stilistinių elementų (tarkime moterų mėgstami modeliai, puošti piešiniais). Ne ką mažiau nuostabu ir tai, kad netgi laikrodžių dirželiai sprogsta spalvomis. Tad kaipgi priderinti laikrodžio spalvą prie aprangos? Užtenka atsiminti, kad juoda aksesuaro spalva tiks, beveik, prie bet kokios spalvos ir stiliaus drabužių, na o balti gražuoliai skirti iškilmingoms progoms. Na, o spalvoti ciferblatai labiau tinkami kasdienai.

Ir pabaigai…

Kokybiškas laikrodis – ne būtinai brangus. Pavyzdžiui, galima prisiminti pradžioje minėtus, japoniškus Casio laikrodžius, žavinčius kainos ir kokybės deriniu. Kai kurie jų praturtinti ir galybe papildomų funkcijų. Todėl itin pamėgti aktyvių, sportuojančių žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.