Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Jungiame balkoną su kambariu – kokias balkono konstrukcijas pasirinkti?

balkonų stiklinimas vilniuje

balkonų stiklinimas vilniujeJeigu gyvenate daugiabutyje ir jau seniai svajojate apie didesnę kambario erdvę, Jums nebūtina ieškoti naujų namų. Pakanka balkoną sujungti su kambariu ir įstiklinti šią erdvę. Tačiau tam reikia tinkamai pasirinkti balkono stiklinimo konstrukciją.

Daugiabučiai

Daugiabučių balkonų stiklinimas vilniuje yra žymiai populiaresnis nei individualių namų. Galbūt todėl, kad daugiabučio gyventojui tai kiek kainuoja balkono stiklinimas, tiek atsiperka sutaupytų sąskaitų už šilumą atžvilgiu. Lietuvoje yra populiariausios aliuminės, berėmės, plastikinės ir medinės konstrukcijos.

Tad jau turint dokumentus, tokius kaip balkono stiklinimas leidimas, galima rinktis vieną iš šių alternatyvų

Berėmė konstrukcija

Berėmė konstrukcija yra gaminama iš aliuminio. Vis daugiau žmonių, teikiantys balkonu stiklinimas kaune atsiliepimai, sako, kad šią konstrukciją pasirinko, nes ji sukuria erdvės pojūtį. Taip pat jai dažniausiai yra įmontuota judanti į šonus sistema. Tai estetiškai negadina nei fasado vaizdo, nei interjero. Judančios konstrukcijos slankioja vienoje plokštumoje, o tai visuomet sukuria modernaus stiliaus įvaizdį. Be to, funkcionalu, nes patogu valyti. Vis dėlto, balkonu stiklinimas bereme konstrukcija kaina yra didesnė, negu plastiko ar medžio. Tačiau tai kiekvieno išleisto cento vertas balkono stiklinimo būdas.

Medis

Medinių langų populiarumas atgyja, bet ne taip sparčiai, kaip galbūt norėtųsi. Medį renkasi dažniau sodybų šeimininkai, o ne daugiabučio gyventojai. Pirmiausiai todėl, kad medinės konstrukcijos kaina yra didesnė nei balkonu stiklinimas aliuminio konstrukcijomis kaina.

Antra vertus, šie rėmai turi savybę plėstis ir išsikraipyti iš vietos. Todėl daugiabučio gyventojams tai gali kelti ypač daug nepatogumų. Tarkim, balkonų stiklinimas vilniuje, balkonu stiklinimas panevezyje ar balkonu stiklinimas siauliai, yra būtinybė, norint apsisaugoti nuo triukšmo gatvėje, užtikrinti didesnį saugumą, bei šilumos izoliaciją. Tuo tarpu sodyboje apsisprendimo motyvai yra estetikos poreikis.

Dar svarbu paminėti, kad medinis balkonų stiklinimas vilniuje yra rizikingas dėl nuolatinės priežiūros poreikio. Medinis balkonų stiklinimas vilniuje tai periodinės, kurias būtina atlikti maždaug kas pusę metų, langų reguliavimo procedūros. Jų metu įvertinamas sandarumas, ar neišsiklaipė vyriai, o jeigu prireikia ir atnaujinami rėmai, juos perdažant.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.