Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ką apima muitinės tarpininkavimo paslaugos?

sandėliai

sandėliai

Ne tik fiziniai asmenys, tačiau  verslininkai labai dažnai perka prekes iš užsienio. Kad vėliau galėtų jas patobulinę parduoti pigiau. Suprantama, kad atsisiunčiant prekes iš toli ir pasiekus tam tikrą daikto vertę – reikia mokėti muitinės mokestį, kuris dažniausiai kelia labai daug klausimų ir būna suvokti – kur, kiek ir kada mokėti?

Kad netektų patiems gaišti savo laiko – siūlomos muitinės tarpininko paslaugos. Tai asmuo, kuris ne tik atsakys į visus iškilusius klausimus, tačiau ir padės susitvarkyti su visais niuansais. Žinoma, skirtingi tarpininkai teikia ir skirtingas paslaugas, tačiau dažniausiai galime išskirti šias.

  • Muitinės tarpininko paslaugos dažniausiai apima visų reikalingų dokumentų sutvarkymą, kurie labiausiai ir kelia neaiškumų. Sutvarkomi bendrieji administraciniai dokumentai, taip pat, importo arba eksporto dokumentai, tranzito. Labai svarbu nepalikti klaidų, įsiskaityti į kiekvieną smulkmeną, kadangi tai gali lemti net ir sumokamus mokesčius.
  • Taip pat gali būti pildomi ir kiti dokumentai. Jie dažniausiai aktualūs verslininkams, o ne fiziniams asmenims, kurie paprasčiausiai perka internetu. Tvarkomi tokie dokumentai kaip kad CMR, TIR ir kitos deklaracijos, kurios užtikrina, kad procesas yra legitimus.
  • Taip pat gana dažna paslauga, kurios prireikia verslininkams, kad specialistas atstovautų įmonę muitinėje. Paprasčiausiai kilus kokiems nors nesklandumams labai svarbu, kad visos smulkmenos būtų tinkamai išaiškintos, o dažniausiai nelieka laiko gilintis į dokumentus. Tokiu atveju muitinės tarpininko paslaugos – tikras išsigelbėjimas.
  • Taip pat suteiktoms paslaugoms papildomai duodamos ir garantijos. Tai padeda kur kas labiau pasitikėti specialistu ir jaustis ramu, kad toliau kilus neaiškumams – būtent jis ir prisiims atsakomybę už suteiktas paslaugas ir tolimesnius veiksmus.
  • Specialistai taip pat teikia konsultacijas, kurios padeda paprasčiau suprasti – kaip veikia muitininkų paslaugos. Labai dažnai pirma konsultacija yra visiškai nemokama, tad – patogu.
  • Specialistai taip pat pateikia rekomendacijas dėl muitinių procesų. Skiriantis prekėms, vertei – labai svarbu žinoti akcentus, kurie gali ne tik sėkmingai, greitai pervežti Jūsų daiktus, tačiau ir pasirūpinti mažesniais mokesčiais. Todėl reikia palaikyti nuolatinį bendradarbiavimą su pasirinktu specialistu.

Muitinės tarpininko paslaugos taupo ne tik Jūsų laiką, tačiau ir Jūsų pinigus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.